To koniec deathstepowego projektu Code: Pandorum. Nadchodzi era INHUMAN

Let The Bass Get You
News
Koniec Code: Pandorum - rozpoczyna się era INHUMAN

Deathstep, czyli najcięższy basowy podgatunek, właśnie rozstał się ze swoim wieloletnim przedstawicielem - Code: Pandorum. Niemiecki producent po 2 latach przygotowań rozpoczyna nowy projekt!

Code: Pandorum – tak brzmi deathstep

Dubstep to dla niektórych wciąż za mało, wciąż za lekko i wciąż zbyt melodyjnie. Dla takich osób, od kilku lat podziemia muzyki elektronicznej skrywają podgatunek zwany deathstepem – basowy odpowiednik death metalu, istny chaos.

Jednym z prekursorów deathstepu i jego zagorzałych zwolenników, jest a w zasadzie już był, Code: Pandorum. Pochodzący zza naszej zachodniej granicy producent przez ostatnie 7 lat budował swoje nazwisko w świecie okołodubstepowym, zakładając nawet własną wytwórnię Crowsnest Audio, która charakteryzuje się dawaniem tego co najcięższe, za sprawą aliasów pokroju Brain Palace, Qoiet, TenGraphs, czy Sadhu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Crowsnest Elite #3

Koniec Code: Pandorum

Po pełnej większych i mniejszych sukcesów przygodzie przez najciemniejsze zakamarki muzyki basowej, Sven Selka postanowił pogrzebać projekt Code: Pandorum i to po bardzo owocnym 2020 roku, w którym ukazał się jego świetnie przyjęty album The Art Of Devil i EPka w Disciple Round Table.

Code: Pandorum – Art of the Devil LP

Era INHUMAN

Nad swoją nową muzyczną wizją producent pracował ostatnie dwa lata. INHUMAN, ponieważ tak nazywa się jego nowy projekt, będzie postacią opowiadającą historię dystopijnej przyszłości, stworzoną za pomocą rozwiązań cyfrowych z analogowymi.

Dimension, Sleepnet, Apashe – TOP 10 basowych premier I kwartału 2021

Pierwszy przedsmak kunsztu nowej odsłony Svena, mogliśmy usłyszeć przy okazji premiery albumu Renaissance (Remixes) Apashe. Do dnia ogłoszenia rebrandingu nie było wiadomym kim jest INHUMAN.

Apashe – Good News (INHUMAN Remix)

Oficjalna informacja o zakończeniu Code: Pandorum i narodzinach INHUMAN, została przedstawiona basowemu środowisku w zeszłym tygodniu.

Najstraszniejsza, ale i najważniejsza decyzja w moim dotychczasowym życiu została właśnie podjęta. Szczerze mówiąc, jeszcze nigdy nie byłem tak podekscytowany ujawnieniem czegoś, a w tle gotują się największe zapowiedzi w mojej karierze, które wkrótce zostaną ujawnione.

Zawsze marzyłem o stworzeniu świata, historii lub uniwersum na większą skalę i w końcu… po około 2 latach pracy jestem zachwycony mogąc zaprosić was o świata INHUMAN.

Nadzorca futurystycznego dystopijnego świata.

Oznacza to ewolucję muzyczną, ale także wizualną mojego podejścia artystycznego…Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →