Mistrzowie dub techno odwiedzą Warszawę i Wrocław – ZAMÓW BILETY!

Wydarzenie

Deadbeat i Kenneth Christiansen zagrają 30 maja w Warszawie (dokładnie miejsce jest na razie tajemnicą) oraz 31 maja we wrocławskim klubie Das Lokal. Bilety na oba wydarzenia możecie zamawiać poprzez naszą stronę.

Deadbeat (zdjęcie główne) pochodzi z Montrealu, ale od kilku dobrych lat mieszka w Berlinie, gdzie dzięki nieskrępowanej możliwości tworzenia, wydaje swoją mieszankę minimalnej elektroniki z dubowym ładunkiem dla takich wytwórni jak Cynosure, Musique Risquée, Scape i Spectral.
Kenneth Christiansen
Kenneth Christiansen występuje w Europie od ponad dekady, grając w najważniejszych klubach, takich jak londyński Fabric czy berliński Panorama Bar. Prowadzi dwie bardzo istotne wytwórnie w świecie muzyki dub techno – Echocord i Echocord Colour. Christiansen jest także współwłaścicielem i managerem klubu Culture Box w Kopenhadze, jednego z wybitniejszych miejsc z muzyką elektroniczną w Europie.
Deadbeat i Kenneth Christiansen zagrają 30 maja w Warszawie (dokładnie miejsce jest na razie tajemnicą) oraz 31 maja we wrocławskim klubie Das Lokal.

Źródło: materiały organizatorów
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →