DIS/CORD PRES. DEADBEAT LIVE! & KENNETH CHRISTIANSEN

Clubbing
Techno

Piątek, 30 maja 2014
godz: 23:00

secret location

, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

W końcu się udało! Tym razem jednak zmieniliśmy zasady imprezy i wychodzimy poza przestrzeń klubową! Zabierzemy Was w miejsce, które zauroczy i spowoduje, że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci.

Lokalizacja jest na razie tajemnicą. Możemy zdradzić tylko tyle: pod osłoną nocy, w wyjątkowej scenerii, muzyka zawładnie całą przestrzenią wypełnioną wyjątkowymi dźwiękami.

Będzie to oczywiście muzyka elektroniczna, prezentowana przez świetnych wykonawców. Każdy z nich za pomocą dźwięków opowie swoją historię, muzyką przeniesie Was w inny świat…

—————————————————

Pierwszym z artystów jest Scott Monteith. Kanadyjski muzyk, kreator dźwięku i dydaktyk technologii muzycznej, bardziej znany pod pseudonimem Deadbeat.
Od rozpoczęcia kariery w 1999 roku, jego dorobek to już ponad 13 albumów wydanych nakładem wytwórni takich jak ~ Scape, Cynosure, Wagon repair i jego własna BLKRT.

Występował na wielu, najbardziej cenionych festiwalach na świecie, m.in. w Barcelonie na Sonar Festival, Transmediale w Berlinie i na montrealskim Mutek.

Od kilku lat mieszka w Berlinie. Tam, dzięki nieskrępowanej możliwości tworzenia, wydaje swoją mieszankę minimalnej elektroniki z dubowym ładunkiem co powoduje, że od lat jego muzyka jest pozytywnie oceniana przez krytyków i ludzi świata elektroniki, a publika za nim szaleje.

http://www.residentadvisor.net/dj/deadbeat

Drugim artystą jest Kenneth Christiansen. W Europie występuje od ponad dekady, grając w najważniejszych klubach, takich jak londyński Fabric czy berliński Panorama Bar. Kenneth był też gościem wielu festiwali, m.in. Sonar w Barcelonie czy Roskilde Festival. Prowadzi dwie bardzo istotne wytwórnie w świecie muzyki dubtechno. Są nimi Echocord i Echocord Colour. Jest także współwłaścicielem i managerem klubu Culture Box w Kopenhadze, jednego z wybitniejszych miejsc z muzyką elektroniczną w Europie.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

DIS/CORD PRES. DEADBEAT LIVE! & KENNETH CHRISTIANSEN Warszawa

Let’s: koncert Decadent Fun Club

Cz, 22 sierpnia 2019
godz: 20:00

DIS/CORD PRES. DEADBEAT LIVE! & KENNETH CHRISTIANSEN Warszawa

Pool Żartem Pool Serio

Cz, 22 sierpnia 2019
godz: 20:00