Crystal Castles zainspirowani Warszawą

Zapowiedzi

Część utworów z nadchodzącego albumu 'Crystal Castles III' muzycy nagrali w Warszawie. Jak nasza stolica wpłynęła na twórczość Crystal Castles przekonamy się na początku listopada, kiedy krążek trafi do sklepów.

Duet Crystal Castles tworzą Alice Glass i Ethan Kath. Początkowo Ethan występował solo, Alice dołączyła do niego w kwietniu 2005 roku. Wczesną wiosną 2008 roku ukazała się ich debiutancka płyta zatytułowana po prostu ’Crystal Castles’, a krytycy i słuchacze docenili ich sposób łączenia elementów disco, dźwięków rodem z gier komputerowych i brudnych linii basowych. Równie ciekawie prezentował się drugi album grupy, ’Crystal Castles II’.
Trzeci krążek, jak łatwo się domyślić, będzie nazywać się ’Crystal Castles III’ i posłuchamy go jeszcze w tym roku. Co ciekawe, nowe nagrania powstawały w Warszawie i Berlinie, zatem jesteśmy bardzo ciekawi jak klimat tych miast wpłynął na muzykę zespołu.
Do tej pory z zapowiadanej płyty ukazały się 2 utwory – ’Wrath Of God’ oraz ’Plague’. Oba możecie pobrać za darmo z oficjalnego profilu Soundcloud duetu (na którym jest dużo więcej darmowych kawałków) oraz znajdziecie je również poniżej.
Crystal Castles – Crystal Castles III [Fiction]
Data wydania: 5.11.2012
Tracklista:
01. Plague
02. Kerosene
03. Wrath of God
04. Affection
05. Pale Flesh
06. Sad Eyes
07. Insulin
08. Transgender
09. Violent Youth
10. Telepath
11. Mercenary
12. Child I Will Hurt You


Crystal Castles – Plague by Crystal Castles

Crystal Castles – Wrath Of God by Crystal Castles

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →