Łańcuchy i kaftan bezpieczeństwa. Alice Glass z Crystal Castles prezentuje nowy niepokojący teledysk

Fot. Materiały promocyjne
News
Alice Glass z niepokojącym klipem

Obejrzyjcie klip do utworu Fair Game promującego nadchodzącą płytę byłej wokalistki Crystal Castles, Alice Glass.

Alice Glass z niepokojącym klipem

Wokalistka udostępniła teledysk do swojego najnowszego singla z debiutanckiego solowego albumu Prey//IV zatytułowanego Fair Game. Mroczny, utrzymany w stylistyce horroru obraz wyreżyserował Bryan M. Ferguson. W video widzimy przymocowaną łańcuchami do podłogi i uwięzioną w kaftanie bezpieczeństwa główną bohaterkę, która próbuje kroczyć przed siebie. Czytać możemy to jako metaforę  życia samej Glass, która pomimo ciężaru przeszłości stara się przeć do przodu.

Alice Glass – Fair Game

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Crystal Casteles było – Alice Glass jest. Fair Game to korzenie traumy, które wyrywam z siebie raz na zawsze
– napisała w informacji prasowej wokalistka.

Nowy rok, nowa płyta

Prey//IV ukaże się 28 stycznia nakładem należącej do Glass wytwórni Eating Glass Records. Na albumie znajdziemy wcześniej udostępniony już singiel Baby Teeth. Do tej pory była wokalistka Crystal Castles wypuściła jedynie EP-kę w 2017 roku. Oprócz Fair Game i Baby Teeth na nowym albumie artystki znajdziemy również takie utwory jak I Trusted You i Suffer and Swallow. Autorami wszystkich nagrań, jakie trafią na płytę, jest sama Glass.

Solowa kariera

Alice Glass to wokalistka i autorka tekstów, która przez długi czas była związana z zespołem Crystal Castles, W 2014 roku zdecydowała się na odejście z grupy i rozpoczęcie solowej kariery. Choć artystka nie wydała jeszcze studyjnej płyty, to co jakiś czas wypuszcza znakomite single. Teraz do naszych rąk trafił kolejny z nich.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →