Alice Glass udostępnia krwawy teledysk do nowego utworu „Love Is Violence”

Fot. Materiały promocyjne
News
Modlitwa Alice Glass

Kawałek zapowiada debiutancki solowy album Glass, który ukazać ma się w lutym.

Krwawa Alice

Alice Glass przesunęła datę premiery swojego debiutanckiego solowego albumu Prey//IV. Pierwotnie zaplanowany na 28 stycznia, album ukaże się 16 lutego nakładem jej własnej wytwórni Eating Glass Records. Glass podzieliła się również nowym singlem z płyty zatytułowanym Love Is Violence, wraz z bardzo krwawym teledyskiem wyreżyserowanym przez Bryana M. Fergusona. Sprawdźcie sami:

Alice Glass – Love Is Violence

Prawie każdy może odnieść się do wzlotów i upadków, które zdarzają się w związkach. Ta piosenka opowiada właśnie o tym. Ale dla tych z nas, którzy mieli do czynienia z manipulującymi lub toksycznymi partnerami, istnieje zupełnie inna warstwa bólu. Każda osoba, która używa „miłości” swojego partnera, by go kontrolować, wykorzystywać i ranić, stosuje jedną z najbardziej okrutnych i obrzydliwych taktyk manipulacyjnych w ludzkim doświadczeniu. Ukrywanie walki o władzę i nazywanie tego „miłością” jest formą przemocy wobec partnera. Chcę pomóc ludziom dostrzec te czerwone flagi i zachęcić ich do wycofania się z tego typu toksycznych sytuacji.

 – powiedziała w informacji prasowej Glass o inspiracji dla Love Is Violence.

Modlitwa Alice Glass

Prey//IV to pierwszy długogrający album Alice Glass i zarazem pierwsze duże wydawnictwo artystki od czasu opuszczenia jej poprzedniego zespołu Crystal Castles w 2014 roku. W 2017 r. Glass wydała EP-kę Alice Glass zawierającą utwory: I Trusted You, Suffer and Swallow i Fair Game.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Alice Glass


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →