Spotkanie na szczycie w poznańskim Eskulapie – BILETY!

Wydarzenie

9 lutego w poznańskim Eskulapie odbędzie się impreza z udziałem czołowych polskich artystów muzyki elektronicznej - Catz' n Dogz, Eltrona Johna oraz SLG.

Catz’ n Dogz, Eltron John oraz SLG to obecnie chyba najbardziej znani artyści na naszej rodzimej scenie muzyki elektronicznej, którzy od dłuższego już czasu oprócz licznych imprez w Polsce, regularnie grywają w najbardziej znanych klubach i festiwalach na całym świecie.

Grzegorz i Wojtek z Catz’ n Dogz mają za sobą niezwykle udany rok. To okres największego rozwoju należącej do nich wytwórni Pets Recordings. Nie można również nie wspomnieć o nagranej przez nich kompilacji „Body Language” dla Get Physical, czy też obecności na 81. w prestiżowym zestawieniu Resident Advisor Top 100 DJ.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Równie udany rok ma za sobą Eltron John, którego sety mogliśmy usłyszeć na większości najważniejszych polskich letnich festiwali. Gorąco polecamy Wam Muno.pl Podcast w wykonaniu tego właśnie artysty. Jeśli chodzi o SLG to wydaje się, że artysta powrócił do swojej najwyższej formy, a to głównie za sprawą wydanej niedawno „Potop EP”, będącej jedną z najciekawszych polskich EP-ek minionego roku!

Niezwykła okazja by usłyszeć tych wszystkich artystów na jednej imprezie nadarzy się już 9 lutego w poznańskim Eskulapie. Oczywiście opórcz dobrej muzyki na wszystkich uczestników imprezy czekać będzie jeszcze jedna atrakcja. Dzięki współpracy grupy .WJU z Petz Recordings w oddzielnym pomieszczeniu powstanie tajemnicza instalacja. Prapremiera tego projektu to gratka dla wszystkich fanów sztuk wizualnych. W 2013 roku projekt ten rusza w tournee po świecie, szczegóły owiane są jednak póki co tajemnicą.

Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!

09.02 – THIS IS NOT THE END – CATZ’ N DOGZ, ELTRON JOHN, SLG

Miejsce: Eskuklap – Poznań

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →