Koniec szczecińskiego klubu Boom Bar!

News

Jeden z czołowych szczecińskich klubów, Boom Bar, wraz z 24-tym marca kończy działalność. Podczas imprez pożegnalnych zagrają m.in. Marcin Czubala, Viadrina oraz Jerome Hill.

Przed nami ostatnia szansa, by zagościć w jednym z najbardziej prestiżowych klubów w Polsce – szczecińskim Boom Barze. W ciągu niespełna dwóch lat działalości, miejsce to zyskało uznanie zarówno w oczach klubowiczów, jak i artystów. Przypominamy, iż Boom Bar uplasował się na 7. miejscu w rankingu Munoludy 2011.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oświadczenie klubu:

Mimo naszych niesłabnących działań mających na celu popularyzację niekomercyjnej elektroniki w Szczecinie, jesteśmy zmuszeni zakończyć działalność klubu. Klubu, który cieszył się bardzo dużym prestiżem zarówno wśród zagranicznych jak i polskich artystów.

Otwierając Boom Bar blisko dwa lata temu, postanowiliśmy czerpać wszystko co najlepsze z elektronicznego świata. Od początku stawialiśmy na wysoki poziom artystyczny. Wprowadziliśmy nową jakość w mieście, łamiąc stereotypy, wychodząc z muzyką prosto do ludzi. Scena na Deptaku Bogusława, pięć świetnych pikników na terenie Willi Lentza, zeszłoroczne dwie edycje Boom Boat, które przez wielu uważane są za wydarzenie roku, czy kończący sezon letni open air w środku lasu nad Jeziorem Ińsko.

Gościliśmy blisko 50-ciu uznanych europejskich artystów: Guy J, Adam Port, Dapayk, Oliver Deutschmann, Secret Cinema i wielu, wielu innych, których występy elektryzują ludzi na wszystkich kontynentach.

Zamknięcie klubu nie oznacza zaprzestania działań na rzecz kultury klubowej w Szczecinie. W czerwcu odbędzie się Boom Boat, co jakiś czas będą organizowane wydarzenia kulturalne w różnych ciekawych miejscówkach w mieście.

W najbliższą sobotę odbędzie sie druga z imprez wieńczących działalność klubu – Your Mama’s Friends Showcase z udziałem Marcina Czubali oraz duetu Viadrina. 24 marca nastąpi ostateczne pożegnanie z klubowiczami i z tej okazji Boom Bar będzie gościł Jerome Hilla, który zadba o godną oprawę muzyczną.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →