Boom Bar

Boom Bar

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Szczecin
Adres:
ul. księcia Bogusława X 43
Email:
Telefon:
506545456

Opis klubu Boom Bar

Boom Bar to miejsce w samym sercu Szczecina, w którym usłyszeć można szeroki wachlarz muzyki elektronicznej.

Wychodząc na przeciw oczekiwania naszych gości, dokładamy starań, by każda osoba która do Nas trafi, wychodziła z klubu zadowolona. Stawiamy na bezpieczeństwo i wygodę, oddając do Waszej dyspozycji klub oparty na nowoczesnej technologii ledowej, z  selektywnym sound systemem  dopasowanym do specyfiki lokalu przez angielskich inżynierów, oraz selekcją i  kulturalną ochroną na wysokim poziomie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Od samego początku podejmujemy działania na rzecz propagowania kultury klubowej w Szczecinie, kilka ostatnich miesięcy obfitowało w wydarzenia nie tylko w samym klubie, lecz również poza nim.

We współpracy z Esk 2016 oraz festiwalem Boogie Brain zorganizowaliśmy m.in pikniki na terenie XIX wiecznej Willi Lentza, Boom barowa scenę na Deptaku Bogusława, by zakończyć wakacyjny sezon rejsem po szczecińskim porcie (Boom Boat).

Jak do tej pory mieliśmy przyjemność gościć ponad 25 artystów zza granicy m.in: Guy J (Tel Aviv), Secret Cinema (Rotterdam), Alex Bau (Monachium), Jay Lumen (Budapeszt), Dapayk (Berlin), czy Dave the Drummer (Londyn), cała polską czołówkę producentów jak: Marcin Czubala, CatzNdogz, Angelo Mike oraz okolu pięćdziesięciu lokalnych artystów prezentujących najróżniejsze odmiany muzyki klubowej.

Zapraszamy na naszą stronę społecznościową www.boombar.pl/socjal, na której znajdziecie sety oraz galerię z imprez, w każdą sobotę na antenę radia Szczecin.Fm, na których falach nadajemy transmisję z klubu na żywo w godzinach 22-24 oraz oczywiście do klubu!

 

Godziny otwarcia:

wt: 18-2
sr,czw: 18-4
pt,sob: 18-6


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →