Pierwsze nazwiska na Bloc Festival

News

Organizatorzy Bloc Festival ogłosili pierwsze kilkadziesiąt nazwisk artystów, którzy wystąpią w marcu 2010 roku w Minehead podczas 3-dniowego muzycznego szaleństwa.

Pomimio, że historia Bloc Festival sięga zaledwie 2007 roku, to już wydarzenie to zyskało sobie miano jednego z ważniejszych muzycznych evetów w Europie. Pierwsze dwie edycje brytyjskiego festiwalu odbyły się w Hemsby, przyszłoroczna zaś zawita do Butlins Resort w Minehead.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Organizatorzy Bloc Festival ogłosili nazwiska pierwszych artystów (line up poniżej), którzy wystąpią w dniach 12-14 marca 2010 roku na kolejnej edycji tego muzycznego wydarzenia. Niewątpliwie jak narazie największą atrakcją jest obecność m.in. takich gwiazd jak: reprezentantów dubstepu – Pinch, Kode9, Mary Anne Hobbs, Distance, rezydentów klubu BerghainMarcel Dettmann & Shed, Adam Bayer, Derrick May, Surgeon, Omar S, Joris Voorn, który ma za sobą niezwykle udany rok oraz gwiazd wytwórni BPitch ControlEllen Allien & Pfadfinderei. Przypomnijmy, że skład artystów niewąpliwie powiększy się o kolejne gwiazdy.

 

Bilety na wydarzenie można nabyć w cenie £140 za osobę, a za dopłatą £10, otrzymamy małą kwaterę z kuchnią i sypialnią. Możliwe jest także zakupienie biletów grupowych (2-7 osób) i zarezerwowanie większego lokum.


Więcej informacji: www.blocweekend.com

 

 

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →