Wkrótce druga edycja Berlin Music Days

News

W dniach od 3 do 6 listopada 2010 roku w Berlinie odbędzie się druga edycja festiwalu BerMuDa. Znamy nazwiska gwiazd finałowej imprezy!

Po niezwykle udanej zeszłorocznej edycji, festiwal muzyki elektronicznej BerMuDa po raz kolejny pragnie przyciągnąć do Berlina klubowiczów, muzyków, artystów oraz ludzi związanych z biznesem muzycznym. Na inauguracyjnej edycji Berlin Music Days w 2009 roku bawiło się ponad 30 tysięcy osób na imprezach w najbardziej znanych berlińskich klubach jak: Weekend, Watergate, Tresor, Berghain, WMF, Arena Club, RAW czy też Maria.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Uważany za światową stolicę muzyki elektronicznej Berlin, wydaje się być idealnym miejscem na tego typu wydarzenie. Organizatorzy trwającego cztery dni festiwalu oferują bardzo bogaty program, zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Czekają nas liczne wystawy poświęcone fotografii klubowej, panele dyskusyjne oraz oczywiście imprezy muzyczne. Pełen program poznamy już wkrótce.

 

Finałem festiwalu będzie impreza, która odbędzie się 6 listopada 2010 roku na lotnisku Tempelhof. Poniżej znajdziecie listę potwierdzonych gwiazd:

 

Paul Kalkbrenner live! [Berlin Calling]
Sven Väth [Cocoon]
Richie Hawtin [M-nus]
Loco Dice [Desolat]
Tiefschwarz live! [Souvenir]
The Koletzkis: live! [Stil vor Talent]
Dixon [Innervisions, BBE]
Ame [Innervisions, BBE]
Henrik Schwarz live! [Sunday Music, Innervisions, BBE]
Sebo k [Mobilee, Watergate Rec.]
Thomas Fehlmann live! [Kompakt]
The Cheapers [Upon You]

 

Więcej informacji na temat festiwalu znajdziecie na oficjalnej stronie BerMuDa.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →