BerMuDa – muzyczna konfrontacja w Berlinie

News

W dniach 16 do 19 września Berlin zamieni się w wielkie muzyczne miasto festiwalowe a to za sprawą Berlin Music Days - w skrócie BerMuDa

Trudno uwierzyć, iż Berlin – stolica światowej muzyki elektronicznej i Mekka dla fanów tego gatunku nie dorobiła się własnego wielkoformatowego i nowoczesnego festiwalu, angażującego całe środowisko.

Sytuacja ma ulec zmianie za sprawą wydarzenia, które nosić będzie nazwę BerMuDa czyli skrótu od Berlin Music Days. Festiwal obejmie swym zasięgiem najbardziej renomowane kluby miasta takie jak: Berghain, Tresor, Maria, Watergate, Weekend, Icon, Club der Visionäre, oraz wyjątkowe wydarzenie jakim z pewnością jest Saturday Adventure Club w Postbahnhof

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

 

 

Plany dotyczące Berlin Music Days są jednak większe. W 2010 roku BerMuDa ma przybrać postać konferencji, stwarzającej możliwość do nieformalnych spotkań, całkowicie otwartych dla publiczności. Chodzi o to by przełamać sztuczne bariery i na powrót przybliżyć środowisko temu czym żyje i oddycha – berlińskim klubom.

Poniżej znajdziecie obszerny program imprez odbywających się podczas BerMuDa od 16 do 19 września 2009.

 

BerMuDa
Berlin Music Days
16. – 19. września 2009

 

 

– – – – PROGRAM – – – –

ARENA CLUB

 
Friday 18.September.2009
LESSIZMORE VS. MINIMAL HOSPITAL
Cesar Merveille (Cadenza / Circus Company)
Pablo Cahn-Speyer (Cadenza)
Cherry (Minimal Hospital)
Luca Castillo (Caprices)
 
Saturday 19.September.2009

BROUQADE / BARRACA NIGHT
Affkt LIVE (Barraca / Rekids)
Rafa Siles (Barraca)
Dario Zenker (Vakant)
Fank Leicher LIVE (Brouqade)
Benjamin Fehr (Brouqade)

BERGHAIN/PANORAMABAR

 
Friday 18.September.2009 – Start 24.00
KOMPAKTORAMA
Ada LIVE (Kompakt)
Michael Mayer (Kompakt)
Shumi (Kompakt)
Tobias Schmid (Kompakt)
 
Saturday 19.September.2009 – Start 24.00

BERGHAIN: KLUBNACHT
Andre Galluzzi (Cadenza)
Len Faki (Ostgut Ton / Podium)
DJ Pete (Scion)
PANORAMA BAR: POKER FLAT NIGHT
Dan Berkson & James What LIVE (Poker Flat)
Sven Tasnadi (Poker Flat)
D’Julz (Poker Flat)
Steve Bug (Poker Flat)
Adultnapper + Mr. C (Sycophant Slags)
Phonique + Vincenzo Back To Back (Poker Flat)
Josh Wink (Ovum)
King Britt

COOKIES

 
Tuesday 15.September.2009 – Start 23.00
Dave DK (Moodmusic)
Holger Zilske (Playhouse)
Deutschzoo (Randbezirk)
 
Thursday 17.September.2009 – Start 23.00
Munk (Gomma)
Jeans Team (Louisville)
Pet Conspiracy (China)
Pitchtuner (China)
Salto Mortale (Support Agency)
Hugo Capablanca (Disco Capablanca)
 
Saturday 19.September.2009 – Start 23.00
WAREHOUSE COOKIE
-Top Secret-

DICE

 
Friday 18.September.2009
CONNAISSEURS
Alex Flitsch (Connaisseur)
Daso LIVE (Connaisseur)
Franklin De Costa (Connaisseur/ Trapez Ltd.)
Jan Mir (Do Or Don’t)
Matthew Deelay (Dice)
 
Saturday 19.September.2009
OUTFIELD
Martin Dawson aka King Roc (Mutual Society)
Maetrik LIVE (Mariel Ito / Treibstoff)
Max Cooper (Traum / Autist)
Raw Hedroom (Trapez / Suara)
Jay Shepheard (Compost Black / Diynamic)
Tom Select (Girls and Mathematics)

ICON

 
Friday 18.September.2009 – Start 23.00
ED BANGER PRESENTS
Vicarious Bliss (Ed Banger)
Mickey Moonlight (Ed Banger)
Marvin Suggs (Duscholux)
 
Saturday 19.September.2009 – Start 23.00
RECYCLE PRESENTS SANTORIN
Lightwood (Satorin)
Recycle Crew feat. N’dee + Flower + Mc Mace (Recycle)

M-BIA

 
Friday 18.September.2009
MOO MILK MUSIK KLUBNACHT
Lektor (L(i)ebe zur Musik)
Ixel (MYD / Moo Milk Musik)
Aryc (Moo Milk Musik)
Joyse (Moo Milk Musik)
Midge (Moo Milk Musik)
C.o.r.v.e.X. (Stereo Berlin / Moo Milk Musik)
Atari (Moo Milk Musik)

MARIA

 
Friday 18.September.2009 – Start 23.00
4 Hero (Raw Canvas)
Appleblim (Skull Disco)
Shackleton LIVE (Skull Disco)
Shut Up And Dance (Shut Up And Dance)
The Ragga Twins (Shut Up And Dance)
A Guy Called Gerald (Perlon)
DJ Bleed (de:bug)
Schoppen Wittes (Frühschoppen Team)
2Krazy (Freak Camp)
 
Saturday 19.September.2009 – Start 23.00
THAT’S WHAT FRIENDS ARE FOR
Frank Martiniq (Boxer Recordings)
Two em (Rotary Cocktail Rec.)
Ron Flatter (Boxer Recordings)
Haito (Boxer Recordings)
Gianni Vitiello (Bar25)
Diringer (Boxer Recordings)
Jacob Richter (Extrasmart)
Erik Panzer (Barfuss)
Jean Ferré (Barfuss)
Anarki (Barfuss) Triton (Copyriot)

RAW.TEMPEL

 
Friday 18.September.2009 – Start 15.00
VJ BARCAMP – 21.00 Techdub-Night
Havantepe (Sublimeporte)
Peak (A Quite Bump)
Marko Fürstenberg (Thinner)
P. Laoss (Deepindub)
René Löwe (Global Underground)
Outside (Ambient Floor)
Mogreens (Visual Berlin)
Das Kraftfuttermischwerk LIVE (Thinner)
Josè (Visual Berlin)
 
Saturday 19.September.2009 – Start 23.00
100% PURE INDUSTRIAL NOISE
Agent Provocateur (Resident)
Eric Van Wonterghem (Sonar)
Daniel Myer (Architect)
Visuals by dekonstruktiv

RECHENZENTRUM

 
Saturday 19.September.2009 – Start 23.00
RUMSOMMERN – MIDSUMMER BEACH FESTIVAL
In- & Outdoor – 2 Dancefloors + Beach + Boat

SATURDAY ADVENTURE CLUB @ POSTBAHNHOF

 
Saturday 19.September.2009 – Start 23.00
Richie Hawtin (Minus)
Magda (Minus)
Marco Carola (Minus)
Loco Dice (Desolat)
Martin Buttrich LIVE (Desolat)
tINI (Desolat)
Livio & Roby (Desolat)
Anja Schneider (Mobilee)
Pan-Pot (Mobilee)
Barem (Minus)
Skoozbot (Minus)
Daniel Stefanik (Freude am Tanzen)
Dixon (Innervisions)
Henrik Schwarz LIVE (Innervisions)
Douglas Greed LIVE (Freude am Tanzen)
Guti LIVE
Hector (Phonica)
Ian Simmonds (Freude am Tanzen)
Krause Duo (Freude am Tanzen)
Marcin Czubala LIVE (Mobilee)
Rodriguez Jr. LIVE

SOLAR

 
Wednesday 16.September.2009
ED2000 (Dangerous Drums)
 
Thursday 17.September.2009
Rik Verweyen (Solar)
 
Friday 18.September.2009
Cup Of Jazz (Solar)
 
Saturday 19.September.2009
Max Bär

STEREO 33

 
Thursday 17.September.2009
JOUKA + Gast (Electro Mix)
 
Friday 18.September.2009
REFLOAT Session (Drum & Bass)
 
Saturday 19.September.2009
HULA HULA REISEGRUPPE (Happy Aua, Shitkatapult)

SUICIDE CIRCUS

 
Thursday 17.September.2009 – Start 20.00
FREIER FALL OPEN AIR
Various Artists
 
Friday 18.September.2009 – Start 24.00
GRUPPENZWANG
Basti Grub LIVE (Höhenregler)
Crek&Sirous LIVE (Berlin)
Tomas Fernandez & Lektor (L(i)ebe zur Musik)
Sqim (Berlin)
 
Saturday 19.September.2009 – Start 24.00
FESTPLATTEN FAMILY AFFAIRS T
ijana T (Abe Duque Rec.)
Gebrüder Teichmann (Festplatten)
Toby Deschamps (Deep Data)
Akira Hawks (Merkur)

TAPE

 
Friday 18.September.2009 – Start 24.00
UNDERGROUND QUALITY LABELNACHT***
DJ Jus Ed (Underground Quality)
Levon Vincent (Underground Quality)
Anton Zap (Underground Quality)
Black Jazz Consortium aka Fred P.(Underground Quality)
DJ Qu (Underground Quality)
Nina Kraviz (Underground Quality)

TRESOR

 
Wednesday 16.September.2009 – Start 24.00
BONITO HOUSE CLUB
Globus: Chopstick & Johnjon (Baalsaal Rec.)
 
Friday 18.September.2009 – Start 24.00
IBIZA REUNION II
Globus:
DJ Spud (Superstar Rec.)
Stefano Noferini (El Devino / Ibiza)
Hintergrundrauschen (Berlin)
Tresor:
Pacou (Cache Rec.)
Erique 47 (Tresor)
+4Bar:
Diskoklub Myti (Berlin)
Prodomo (Messy Household)
Herr Krause (Berlin)
 
Saturday 19.September.2009 – Start 24.00
KLUBNACHT
Globus:
Daffy (no label no release)
Ralph Ballschuh (Spreeufer Rec.)
Tresor:
Recyver Dogs (Catzilla Rec / Tresor)
T.A.G. (Tresor)
alex i.nsert (Rehabilitatio)
Lex Bale (Rehabilitatio)
Mathias Axt (Rehabilitatio)
Sasch_H (Rehabilitatio)
Sebastian Kremer (Rehabilitatio)
Swerve (Rehabilitatio)

VCF

 
Wednesday 16.September.2009 – Start 22.00
NACHTBANDITEN
Larsson (Hi Freaks)
Cem Orlow LIVE (White Cube Rec.)

WATERGATE

 
Wednesday 16.September.2009 – Start 24.00
GET PHYSICAL NIGHT
M.A.N.D.Y. (Get Physical)
DJ T. (Get Physical)
Glimpse LIVE (Kindisch)
Heidi (Get Physical)
Italoboyz (Get Physical)
Catz N´Dogz (Get Physical)
Gavin Herlihy (Kindisch)
Siopis (Get Physical)
Thomas Schumacher (Get Physical)
Einzelkind (Kindisch)
Evan Baggs (Kindisch)
 
Thursday 17.September.2009 – Start 24.00
HOT CHIP
Felix Martin & Al Doyle (Hot Chip DJ Set)
Ruede Hagelstein (Upon You / Souvenir)
 
Friday 18.September.2009 – Start 24.00
CYNOSURE VS. WAGON REPAIR
Cobblestone Jazz LIVE (Wagon Repair)
Mike Shannon (Cynosure)
Konrad Black (Wagon Repair)
Seth Troxler (Wagon Repair)
Ernesto Ferreyra (Cynosure)
Andrea Fiorito (Cynosure)
 
Saturday 19.September.2009 – Start 24.00
SOUVENIR NIGHT
Tiefschwarz (Souvenir)
Matthias Tanzmann (Moon Harbour)
Santé LIVE (Souvenir / Rekids)
elle p. & iftah LIVE (Souvenir)
Rampa (Keinmusic)
Adam Port (Souvenir)
Nikki (Be Chosen)

WEEKEND

 
Thursday 17.September.2009 – Start 23.00
TERMINAL M
Monika Kruse (Terminal M)
Erman Erim (Terminal M)
Manon (Terminal M)
 
Friday 18.September.2009 – Start 23.00
N2U
Luke Solomon (Rekids / Music For Freaks)
Sammy Dee (Perlon)
 
Saturday 19.September.2009 – Start 23.00
JAZZANOVA – DJ-NIGHT
Alex Barck (Jazzanova)
Jürgen von Knoblauch (Jazzanova)
Claas Brieler (Jazzanova)

WMF

 
Wednesday 16.September.2009 – Start 24.00
GIGOLO VIENNA MASSACRE NIGHT
DJ Hell (Gigolo)
Michael Bleim LIVE (Gigolo)
Christian Prommer (Gigolo)
Crazy (Gigolo)
Makossa & Megablast (Gigolo)
Joel Alter (Gigolo)
 
Friday 18.September.2009 – Start 24.00
BERLIN INSANE
Ellen Allien (Bpitch Control)
Ryan Elliot (Spectral Sound)
Kiki LIVE (Bpitch Control)
Alexkid (Cadenza)
Zander VT (Bpitch Control)

 

więcej:

http://www.berlinmusicdays.com/

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →