Muzyczne święto w Berlinie już dziś!

Wydarzenie

Dziś rozpoczyna się festiwal BerMuDa - Berlin Music Days, który potrwa do soboty. W tym roku organizatorzy skupili się na imprezach klubowych, showcase'ach wytwórni oraz dziennych konferencjach muzycznych.

W tym roku festiwal BerMuDa koncentruje się na nocach wytwórni i nocach klubowych oraz na przeprowadzeniu wydarzeń dziennych i konferencji. Celem jest zapewnienie wszystkim uczestnikom sprawnej wymiany informacji i wzajemną naukę. To doskonała okazja dla muzyków, DJ-ów i organizatorów do pokazania się i zawierania nowych kontaktów.
– Nie interesują nas liczby sprzedaży czy pieniądze. Interesujemy się po prostu naszą kulturą muzyczną, gdyż sami od wielu lat w niej żyjemy i pracujemy. Prawdziwe kreatywne powiązania pojawiają się zawsze na bazie socjalnych i osobistych związków, a nie anonimowych sieci biznesowych. Wszyscy współpracownicy i pomocnicy Bermudy pochodzą z takich struktur, dlatego nasz festiwal jest tak autentycznymówi kierownik projektu Elena Woltemade.
Organizatorzy zrezygnowali z FLY-Festival na lotnisku Tempelhof, gdyż nie pasuje już do nowych założeń Berlin Music Days.
Więcej informacji na temat imprez odbywających się w ramach BerMuDa znajdziecie na stronie wydarzenia oraz na oficjalnej stronie internetowej.
http://bermuda-berlin.de/

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →