ATMO i Under The Vibe prezentują: Traumer

fot. Flavien Prioreau
Eventpromo
Traumer zagra we Wrocławiu

Kolektywy ATMO i UTV połączyły się, by zorganizować solidną imprezę. 27 sierpnia we wrocławskiej Hali Świebodzki zagrają Traumer, K Pod, Longer i Mendeler. Pierwsza pula biletów dostępna jest tylko do północy.

Gorączka piątkowej nocy

27 sierpnia we Wrocławiu zagra prawdziwy as międzynarodowej sceny minimal house (microhouse) — Traumer. Francuski DJ i producent, od początku kariery bardzo konsekwentnie promuje swój ulubiony gatunek. Przedstawiciel paryskiego undergroundu, jest na co dzień rezydentem Rex Club. Unikalne, głębokie brzmienie jego produkcji ściągnęło na niego uwagę promotorów z wszystkich stron świata. Grał między innymi w legendarnym klubie Amnesia na Ibizie, Button Factory w Dublinie czy na Igloofest w Kanadzie.

Traumer DJ SET — Sacré

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Hala Świebodzki to piękna, elegancka przestrzeń, która jak sama pisze, jest „pierwszym foodcourtem we Wrocławiu”. W ciągu dnia serwuje pyszne jedzenie, a wieczorami zamienia się w miejsce idealne dla koneserów wydarzeń artystycznych.

Seta Mendelera można z kolei posłuchać m.in. pod tym linkiem:

Mendeler @ Schron, Poznań

Dlaczego microhouse jest doskonały do tańca?

W housie drzemie duch muzyki wręcz idealnej pod parkiet. Chodzi oczywiście o disco. Wariant minimal wprowadza jednak pewnego rodzaju trans, a sam taniec staje się wtedy naturalny, pulsujący, lekki i przyjemny. Microhouse powstał na fali popularyzującego się minimal techno i w przeciwieństwie do tego drugiego, jako gatunek nigdy nie zanikł. I stał się zamiataczem dancefloorów.

Traumer DJ SET — Badaboum

Niektórzy uważają, że narodził się wraz z albumem Wohnton wyprodukowanym przez Oval. Odważnie zastosowali wówczas glitche i defragmentacje (clicks and cuts), które rozwijali następnie w kolejnych produkcjach. Współczesny microhouse umiłował sobie subtelne industrialne brzmienie,  liczne break downy, melodyjne wokale,  czy dźwięki pianina cyfrowego.

Oval — 94 Diskont (Full Album)

Doskonała oprawa wizualna z ATMO i Under The Vibe

Stali bywalcy imprez ATMO i UTV wiedzą, że bardzo dbają o oprawę wizualną. Ich znakiem rozpoznawczym jest kolor purpury i lotne opisy wydarzeń. Przekonajcie się o tym na własne oczy już 27 sierpnia.

Atmo

Atmo

ATMO x Under The Vibe pres. Traumer – 27 sierpnia – Wrocław, Hala Świebodzki – bilety

Bilety na imprezę organizowaną przez kolektywy ATMO i Under The Vibe, podczas której zagrają Traumer, K Pod, Longer i Mendeler, są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →