9. Urodziny Muno.pl: odwiedzamy Wrocław i Kraków!

Wydarzenie

Kolejne przystanki urodzinowego tournee Muno.pl już w ten weekend: w piątek bawimy się we wrocławskim klubie Das Lokal, w sobotę w krakowskim Prozak 2.0, gdzie zagra z nami Troy Pierce!

Czas na Wrocław! 24 maja w piątek rozpocznie się świętowanie 9. urodzin Muno.pl w Das Lokalu. Po Sopocie, Szczecinie i Warszawie to kolejne miasto, w którym pojawią się przedstawiciele portalu, by wspólnie z Wami poczytać lektury nadobowiązkowe, podrygać członkami i sprawdzić formę Waszych organów słuchowych.
LINE-UP: Patryk Niedziela, Harrison Chord, Mateusz Kazula, Simon Mattson, Juniore, Conradq, Popkids Vibes b2b Prismatik, Bra-H, Creamer
Wizualizacje: VJ Deep.Chock
Miejsce: Das Lokal | Wrocław

Dzień później ekipa Muno.pl zawita do krakowskiego klubu Prozak 2.0 wraz z wyjątkowym gościem – TROY’EM PIERCEM!
Troy Pierce – niegdyś integralna część składu Minus, dziś z Magdą i Markiem Houlem działa niezależnie pod szyldem Items & Things. Artysta na koncie wiele singli, solowy album oraz dwie doskonałe płyty nagrane z Gibbym Millerem jako Louderbach. Sety Troy’a zawsze robią piorunujące wrażenie, o czym z pewnością przekonacie się podczas obchodów 9 Urodzin Muno.pl w Prozak 2.0!
LINE-UP: Troy Pierce, Bueno Bros., Conradq, Juniore, Decoy, Popkids Vibes, Tobias Manou, Adam Bekett, Meg Cocaine, Roger, Blezz
Wizualizacje: VJ Deep.Chock
Miejsce: Prozak 2.0 | Kraków
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →