Czy to koniec poznańskiego klubu 8 Bitów? – OŚWIADCZENIE

News

Jeden z najciekawszych undergroundowych klubów w Poznaniu, 8 Bitów, zakończy działalność w przyszłym miesiącu. Przeczytaj oświadczenie klubu!

Klub 8 Bitów, mieszczący się przy ulicy Garbary 72, jest jednym z najciekawszych i najbardziej lubianych lokali w Poznaniu. Charakterystyczny, surowy klimat tego miejsca przyciągał fanatyków muzyki drum’n’bass, dubstep i techno oraz… starych gier konsolowych. Niestety, drzwi klubu wkrótce zamkną się na dobre…

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oświadczenie klubu 8 Bitów:

Niestety jesteśmy zmuszeni potwierdzić krążące ostatnio plotki. W związku z niepewną przyszłością lokalizacji i innymi trudnościami – 8 BiTÓW otworzy swoje podwoje ostatni raz 10 maja. Dziękujemy Wam za te wszystkie lata w klubie, który tworzyliście razem z nami i któremu udało się zdziałać wiele dobrego na polskiej scenie klubowej. Bez Was nie byłoby to możliwe.

Wypatrujcie informacji na temat ostatnich imprez i wielkiego pożegnania 8Bitów!

Na jednej z ostatnich imprez w 8 Bitów, w czwartek 24 kwietnia, zagra reprezentacja Muno.pl oraz zaprzyjaźnieni DJ-e w ramach cyklu TwoMinds. Serdecznie Was zapraszamy, by wspólnie pożegnać ten kultowy poznański klub.

24.04.2014 | TWOMINDS PRES. POLISH KARTEL | 8 BITÓW | POZNAŃ

 

Fot. rooda102

Źródło: https://www.facebook.com/8bitowklub/posts/743305575703008

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →