ARK zagra w poznańskim 8 Bitów – BILETY I KONKURS!

Wydarzenie

Na zakończenie obchodów 10-cio lecia projektu Extension, 16 marca w poznańskim klubie 8 Bitów po raz pierwszy w Polsce wystąpi prawdziwa legenda francuskiej sceny techno i house - ARK!

Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy, z okazji obchodów 10-cio lecia projektu Extension odbyło się 10 imprez w różnych miastach Polski, z głównym naciskiem na Poznań. Mieliśmy okazję podziwiac na żywo m.in. takie postacie jak Phon.o, Lando Kal, Dapayk, Bill Youngman, Point B czy Sven Weisemann. Teraz czeka nas prawdziwa wisienka na torcie – imreza finałowa!
ARK (Perlon / Circus Company / Paryż)
16 marca w poznańskim klubie 8 Bitów po raz pierwszy w Polsce wystąpi prawdziwa legenda francuskiej sceny techno i house – ARK! Guillaume Berroyer to postać, bez której tamtejsza scena muzyczna nie istniałaby w takiej formie, jaką dziś znamy. Lista artystów, z którymi współpracował zawiera nazwiska jak Matthew Herbert, Robag Wruhme, Mr. Oizo, Losoul, Krikor, Jamie Lidell czy Pepe Bradock, z którym tworzył duet Trankilou. Artysta na stałe jest związany z kultowym berlińskim Perlonem i paryskim Circus Company.
SLG (Pets / Trapez)
Na tym jednak nie koniec. DJ Feelaz, gospodarz wieczoru i pomysłodawca całego zamieszania, oprócz wyjatkowo silnego składu lokalnych DJ’ów, zaprosił dobrze znanego wszystkim, pochodzącego z Łodzi Łukasza Seligę aka SLG. Zapowiada się więc cudowny finisz, który pozostanie napewno długo w Waszej pamięci.
Źródło: materiały organizatora
Data: 16.03.2012 (piątek)
Miejsce: 8 Bitów – Poznań

KONKURS

W konkursie Muno.pl, spośród osób, które nadeślą poprawne odpowiedzi rozlosujemy:
– mini-album kIRk 'Msza święta w Brąswaldzie’ (Innergun) + naklejka kIRk
– składanka 'Bits to Phono’ (Mo’s Ferry) + naklejki Mo’s Ferry
– pocztówki + naklejki Recognition Recordings
– naklejki: Muno.pl, I Love Vinyl, RTS.fm, Killekill, Kievbass oraz Extension
Pytanie: jaki tytuł nosi album Arka wydany nakładem Circus Company?
Na odpowiedzi czekamy do piątku, 16 marca do godziny 15:00 pod adresem [email protected] W treści należy podać prawidłową odpowiedź, login na Muno.pl, imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego

Ark Mix (100 times) by ARK (Guillaume Berroyer)

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →