1985 Music i Keep Hush po raz trzeci

YOsnaps Photography
News
Alix Perez, 1985 Music

Keep Hush zorganizowało kolejny label night z 1985 Music i reprezentującymi go Paige Julia, Headland, Texture, Ebb i Alix Perez!

Co to Keep Hush?

Keep Hush określa się mianem klubu członkowskiego dla osób słuchających muzyki undergroundowej.

Najpopularniejszym regularnym projektem Keep Hush są cotygodniowe livestreamy w Wielkiej Brytanii, w których, jak to sami opisują, ich społeczność się jednoczy by celebrować scenę i wszystkich ludzi w niej żyjących.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 Cztery godziny drum & bassu od Critical Music z londyńskiego FOLD

W ramach streamów, które zawsze lądują na YouTube i charakteryzują się jasnymi, zielonymi barwami, Keep Hush połączyło siły z takimi, ugruntowanymi na rynku markami jak Critical Music, Exit Records, EQ50, Koyote Records i DJ’ami pokroju Kasra, Skeptical, DJ Storm, Tasha, Conducta czy Sammy Virji.

DJ Storm B2B Digital w ramach EQ50 Takeover

1985 Music – platforma dla przyszłościowo myślącej elektroniki

Londyńska wytwórnia i platforma dla przyszłosciowo myślącej elektroniki, której korzenie sięgają 170 / 85 BPM, ma w swoich szeregach m.in. Alixa Pereza, czyli człowieka, którego nie trzeba przedstawiać dosłownie nikomu zaznajomionemu z londyńskim undergroundem.

1985 Music przeciera też szlaki z elektroniczną sceną zza wielkiej wody wydając pojedyncze produkcje SHADES i Eproma. Najnowszy release wytwórni to właśnie Dangerous Sound drugiego z wymienionych.

Posłuchaj Dangerous Sound Eproma:

1985 Music i Keep Hush

Repezentacja 1985 Music wystąpiła dla Keep Hush już trzykrotnie. Za każdym razem skład się zmieniał, a jego jedynym nieodłącznym elementem pozostał rzecz jasna Alix Perez. To właśnie jego występy cieszą się największą popularnością wśród masowych odbiorców Keep Hush w serwisie YouTube.

8 marca 2019 pierwszy live set Alixa Pereza ląduje na YouTube – ponad 240 tysięcy wyświetleń, poprawiny z 8 listopada 2019 – ponad 140 tysięcy wyświetleń.

Po długim czasie urzędowania wyłącznie na Wyspach, Keep Hush zdecydowało się na chwilowe przenosiny do Nowej Zelandii, gdzie w klubie Flux odbył się ich pierwszy livestream. Ich debiutanckimi gośćmi po drugiej stronie świata mogła być tylko jedyna wytwórnia – 1985 Music.

Tym razem jej reprezentacja objęła następujące nazwiska: Paige Julia, Headland, Texture, Ebb i Alix Perez.

Wszystkie występy są dostępne na YouTube, a za tydzień powinniśmy spodziewać się okraszonymi zielonymi barwami ludzi z wytwórni Extra Spicy, którą Keep Hush zaprosili na swój drugi event na innym kontynencie.

Alix Perez DJ Set | Keep Hush Live Christchurch: 1985 Takeover

Paige Julia DJ Set | Keep Hush Live Christchurch: 1985 Takeover

Headland DJ Set | Keep Hush Live Christchurch: 1985 Takeover

Texture DJ Set | Keep Hush Live Christchurch: 1985 Takeover

Ebb DJ Set | Keep Hush Live Christchurch: 1985 Takeover

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →