Alix Perez, Eprom, Visages, Foreign Concept i inni na albumie „Atlas / 1”

Kamil Szczucki

Londyńska wytwórnia 1985 Music zebrała w jednym miejscu najlepszych producentów eksperymentalnego basu. Album V/A - Atlas / 1 już dostępny!

1985 Music – jakość, jakość i jeszcze raz jakość

Założona przez Alixa Pereza – jednego z najbardziej cenionych basowych producentów w Wielkiej Brytanii – wytwórnia to miejsce, w którym chciałby się znaleźć każdy muzyk, dla którego nie istnieją granice muzyczne i różnorodność gatunkowa jest na porządku dziennym.

1985 Music i Keep Hush po raz trzeci

Tutaj zgadza się wszystko. Od muzyki, przez artystów, po branding, kreację graficzną i cześć fanowską obejmującą merch i płyty. 1985 Music to idealny przykład, jak prowadzić wytwórnię i w ekspresowym tempie zrobić z niej markę, w której nie ma miejsca na błędy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oprócz nadanej przez Alixa Pereza i jego kunsztu jakości, w 1985 Music mogliśmy usłyszeć lub mamy przyjemność słyszeć regularnie postacie pokroju Eproma, Ivy Lab, Monty, Visages, Fracutre czy Submarine, nad którym swego czasu pochyliło się samo UKF w swoim artykule Kim do diabła jest Submarine?.

SubmarineDive Alarm

1985 Music Atlas / 1

Zapowiedziany 31 maja nowy projekt wytwórni, będący albumową kompilacją najlepszych tracków artystów związanych z labelem, nareszcie został dopięty na ostatni guzik.

Rozpoczęty przez Dangerous Sound Eproma album zatytułowany Atlas /1, sukcesywnie z każdym tygodniem odkrywał nowe karty, które finalnie zostały zaprezentowane światu 9 lipca 2021 roku.

Na dwunastu albumowych produkcjach znaleźli się – oprócz wspomnianego Eproma i głowy wytwórni, Alixa PerezaDeft, Visages, Drone, Nymfo, Monty, Echo Brown, Foreign Concept, Headland, Sefire, DRS oraz Nymfo.

Dla nas w 1985 Music serie Various Artists są niezwykle ważne. To nie tylko świetna platforma do świętowania muzyki od szerokiego grona artystów, ale rzecz pozwalająca nam promować zarówno weteranów jak i nowicjuszy sceny i przedstawiać ich jako część naszej rodziny. […]

Atlas to podróż przez liczne style i tempa ukazująca grupę najbardziej utalentowanych artystów w dzisiejszej muzyce basowej. – czytamy w opisie krążka na 1985.co.uk

Sprawdź Atlas / 1 od 1985 Music

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →