Wytwórnia On-U Sound ogłasza box set, reedycje płyt i składankę rarytasów od New Age Steppers

News
New Age Steppers

New Age Steppers był kultowym kolektywem, w skład którego wchodzili m.in. Adrian Sherwood i Ari Up. Niebawem ukaże się prawdziwa gratka dla fanów grupy.

Reklama

New Age Steppers wydani na nowo

Wytwórnia Adriana Sherwooda, On-U Sound ponownie wyda katalog New Age Steppers. Wszystkie płyty posiadać będą nowe wkładki zawierające wywiady z Sherwoodem i innymi muzykami zespołu. Wśród wydawnictw znajdzie się pięciopłytowy box, reedycje albumów NAS oraz składankę rzadkich i niepublikowanych dotąd kawałków formacji. Krążki w postaci płyt CD i płyt winylowych mają mieć swoją premierę w tym roku.

new age

Okładka składanki Avant Gardening

New Age Steppers – brytyjska legenda

New Age Steppers był kolektywem powstałym wokół Sherwooda i Ari Up (która była również znana z pracy w swoim drugim zespole The Slits). Muzycy poznali się w 1978 roku, co dało początek długiej relacji artystycznej. W 2008 roku zdiagnozowano u Ari Up raka; pomimo tego nalegała, aby wspólnie z Sherwoodem dokończyli album Love Forever, który ukazał się w 2012 roku, już po śmierci artystki. Został on zarejestrowany na Jamajce wspólnie z takimi muzykami jak: Denise Sherwood, N. Coplowe, Skip McDonald, Dave Wright, Filipe Tavares, Ghetto Priest oraz Adamski. Ari Up zmarła w 2010 roku w Los Angeles.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.