Odliczamy godziny do WMC w Miami!

Wydarzenie

Już jutro rozpoczyna się najgorętsza muzyczna konferencja świata - Winter Music Conference w Miami. Wśród setek artystów wystąpią tam również Polacy.

Muzycznego szaleństwa towarzyszącego WMC nie sposób porównać do żadnego innego wydarzenia w roku. Słoneczne plaże Miami, gorąca atmosfera, setki tysięcy fanów muzyki elektronicznej z całego świata i przede wszystkim najważniejsze postacie sceny klubowej oraz niekończące się imprezy, wszystko w jednym miejscu i czasie. Winter Music Conference 2013 startuje już jutro i potrwa do 24 marca!

WMC 2012 – FOTORELACJA MUNO.PL

Artyści i wytwórnie z pewnością ujawnią swoje tajne bronie trzymane specjalnie na konferencję, które w najbliższych miesiącach staną się przebojami, może nawet wykreują nowe trendy na zbliżające się sezony. Jak co roku szykuje się więc muzyczna uczta, której zazdrościmy wszystkim jej uczestnikom. Wybieracie się? 🙂
Polska reprezentacja na WMC jest dość nieliczna i ogranicza się do chłopaków z Catz 'n Dogz. 23 marca w Treehouse mają showcase swojej wytwórni Pets Recordings (wraz z Get Physical), zagrają również na imprezach Dirtybird Players (21 marca w Villa 221) oraz Circus X 10 Year Anniversary Pool Party (24 marca w Delano Hotel).

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →