Zbliża się Winter Music Conference 2012!

Wydarzenie

Już po raz 27. oczy całego światka klubowego są zwrócone ku Miami, gdzie odbywa się najważniejsze wydarzenie w roku - Winter Music Conference!

Tegoroczna edycja Winter Music Conference odbędzie się w dniach 16-25 marca i jak co roku, zgromadzi tysiące najważniejszych artystów sceny elektronicznej, przedstawicieli największych instytucji, promotorów, innowatorów technologicznych, dziennikarzy oraz dziesiątki tysięcy fanów spragnionych klubowych wrażen z całego świata! Klimat plaż Miami sprzyja doskonałej zabawie, a dla artystów to najważniejsze wydarzenie w roku, więc każdy stara się zaprezentować jak najlepiej!
Przedstawiciele Muno.pl również będą tam obecni, codziennie relacjonując najciekawsze wydarzenia, by każdemu z Was choć trochę udzieliła się gorąca atmosfera WMC 2012.
Nie wszystkie eventy zostały jeszcze ogłoszone, jednak poniżej znajdziecie listę potwierdzonych imprez, na które warto zwrócić szczególną uwagę. W tym miejscu należy zaznaczyć, iż w dzień otwarcia, jedną z głównych gwiazd będzie rodzimy duet Catz 'n Dogz!

Piątek, 16.03.2012

Link & Miami Rebels present Mathias Kaden WMC 2012 Kick Off
Miejsce: Treehouse Miami
Line up: Mathias Kaden, Basti, Danyelino, Hardline, Maurizio Ruggiero, Ms Mada, ThunderPony, Troncoso
Catz N’ Dogz – WMC Launch Party
Miejsce: Electric Pickle
Line up: Catz N’ Dogz, William Renuart, Brad Strickland
Past, Present & Future Classics with Danny Tenaglia
Miejsce: Score Bar
Line up: Danny Tenaglia
Junior Boys, Entresol, Laura (Of Miami), Patrick Walsh, and Duncan Ross
Miejsce: Chalk Miami
Line up: Junior Boys, Entresol, Laura of Miami, Patrick Walsh, Duncan Ross
Treehouse

Sobota, 17.03.2012

WMC 2012 – Space – Chus & Ceballos & In Stereo Label
Miejsce: Space
Line up: Chus & Ceballos, Abel Ramos, David Penn, Patrick M, Rober Gaez, The Cube Guys, Oscar De Rivera & Ismael Rivas, Supernova, David Herrero, Sergio Fernandez
Derrick Carter Hector Romero, Jonathan Cowan @ Shine
Miejsce: Shine, Shelborne South Beach
Line up: Derrick Carter, Hector Romero, Jonathan Cowan
Def Mix Pool Party
Miejsce: The Pool, Shelborne South Beach
Line up: David Morales, Frankie Knuckles, Hector Romero, Quentin Harris, Terry Hunter, Luis Radio
Un_mute, Miami Techno Central & Aqua Elite Events presents
Miejsce: Tikki Beach
Line up: Jay Haze, Inxec, Ray Okpara, Mobius Strum, Dsan Powell, Fuckpony, Robbie Akbal, Jonny Cruz, Mario Maroto, Romain Gowe, Leo Perez, David Simons, WiLo, ThunderPony, Juan Rojas
Space

Niedziela, 18.03.2012

La Tour presents Carl Craig & Friends
Miejsce: Shelborne South Beach
Line up: Carl CraigGuy GerberNina KravizRadio Slave, TiefschwarzMartin Buttrich Live, Alex 47, Jonathan Cowan
Murk – 20 Years Of Deep / Nurvous Deep House Showcase
Miejsce: Electric Pickle
Line up: Oscar G, Ralph Falcon, Danny Daze, Lazaro Casanova, Maxxi Soundsystem, Volta Bureau, Walker & Royce
DJ Black Coffee Soulistic Music Pool Party
Miejsce: The National Hotel
Line up: Black Coffee, Culoe De Song, DJ Marques Wyatt
Cadenza Showcase
Miejsce: W Hotel
Line up: Reboot, Robert Dietz
WMC 2012 – Surfcomber – Waveform with Victor Calderone
Miejsce: The Surfcomber
Line up: Victor Calderone, Barem, Ida Engberg, Nicole Moudaber, Gregor Tresher, Dsan Powell, Layo & Bushwacka
One Crazy WMC Party
Miejsce: Treehouse Miami
Line up: Terry Hunter, Kenny Dope, Mr V, Wayne Williams, Mike Dunn, Lello Mascolo
National Hotel Pool

Poniedziałek, 19.03.2012

Half Baked Meets Another Party
Miejsce: Electric Pickle
Line up: Tiefschwarz, DJ Three, Pepperpot, James Manero, Barem, Julio B2B Nikko Gibler, Mikail
We The Brand Miami Showcase
Miejsce: Treehouse Miami
Line up: DJ Sneak, Phil Weeks, Hector Moralez, Honey Dijon, Gramophonedzie, Jordan Peak, Arturo Garces, Corey Steers
Behrouz & Friends
Miejsce: Wall Lounge
Line up: Behrouz, Seth Troxler, Guy Gerber & Ryan Crosson
Wall

Wtorek, 20.03.2012

Air London presents A Night In The Air
Miejsce: Electric Pickle
Line up: Elon, Gavin Herlihy, Geddes, Jaen Paniagua, Jordan Peak, Kate Simko, Laura Jones, MANIK, Matt Tolfrey, Nitin, Sam Russo, Simon Baker, Tim Green
Link and Miami Rebels present Apollonia
Miejsce: Treehouse Miami
Line up: Dyed Soundorom, Dan GhenaciaShonky, Djebali
Electric Pickle

Środa, 21.03.2012

Planet E – From Detroit with Love
Miejsce: Electric Pickle
Flying Circus Miami 5 Year Celebration
Miejsce: Villa 221
Line up: Audiofly, Bill Patrick, Dan Ghenacia, Davide Squillace & Guy Gerber b2b – Live, Den Ishu, GeddesGuti – Live, Inxec, Just Be (Bushwacka!), M.A.N.D.Y.Martin Buttrich – Live, My Favorite Robot, Nina KravizRadio SlaveRyan CrossonShonky, Stacey Pullen, Steve LawlertINI
DJ Mag Recession Sessions Iv
Miejsce: Shelborne South Beach
Line up: Sasha & James Zabiela (Back2Back), 
Claude VonStrokeDennis Ferrer, DJ Sneak, MK, SolomunHeidiCatz & Dogz , Ryan Marciano & Sunnery James, DJ Mag Allstars
Leftroom vs Culprit
Miejsce: Treehouse Miami
Line up: Craig Richards, Droog, Gavin Herlihy, Inxec Live, jozif, Laura Jones, Lee FossMatt Tolfrey, Sam Russo, Waifs & Strays
WMC Cadenza Yacht Cruise
Miejsce: Biscayne Lady
Line up: Reboot, Robert Dietz, Michel CleisMayaan NidamDesyn Masiello
16th Annual Ovum Party
Miejsce: Shine, Shelborne South Beach
Voodoo 3 City Tour
Miejsce: The Awarehouse
Line up: Brandt Brauer FrickRipperton, Eduardo Castillo, Shaun Reeves, DJ Three, Fur Coat, Jonny Cruz
Tensnake, Simian Mobile, Danny Daze, Miguel Campbell + More
Miejsce: Gavanna
Line up: Tensnake, Jeremy Glenn, Simian Mobile Disco, Danny Daze, Miguel Campbell, Miguel Puente & Sishi Rosch, No Artificial Colours
Joris Voorn, Maceo Plex, Deetron, Solomun and More
Miejsce: SET Miami
Villa 221

Czwartek, 22.03.2012

Hot Creations with Jamie Jones, Lee Foss, Cajmere and Dyed Soundorom
Miejsce: Shine, Shelborne South Beach
Line up: Jamie JonesLee Foss, Cajmere, MK (Mark Kinchen), Dyed Soundorom, Robert James, Russ Yallop
Point Blank Online presents – Dirtybird Bbq
Miejsce: Villa 221
Line up: Claude VonStrokeJustin Martin, Eats Everything, Catz N Dogz, J. Phlip, Breach, Leroy Peppers aka Christian Martin, Worthy, Ardalan, Justin Chernick
Luciano and Friends Pool Party
Miejsce: Shelborne South Beach
Line up: Luciano, Digitaline – Live, Maayan Nidam, Jonathan Cowan
Link presents Drumcode 'Sweet Sixteen Edition’
Miejsce: Treehouse Miami
Line up: Adam Beyer, Ida Engberg, Alexi Delano, Joel MullJoseph Capriati, Alan Fitzpatrick
Hot Creations Boat Cruise
Miejsce: Bayside Marina
Line up: Jamie JonesLee FossMiguel Campbell, Danny Daze, Richy Ahmed
The Marcy All Stars – WMC Miami
Miejsce: Electric Pickle
Line up: Tanner Ross, Voices of Black, Night Plane, Soul ClapDeniz Kurtel, Wuss + Lame, No Regular Play, PillowTalk, Aquarius Heaven, Slow Hands
John Digweed presents Bedrock
Miejsce: Cameo
Line up: John DigweedHernan CattaneoGuy J, Marco Bailey, Omid16B, Henry Saiz, Denis A, Stelios Vassiloudis
WMC 2012 Circo Loco Pool Party
Miejsce: The Surfcomber
Line up: Seth TroxlerDubfireMatthias Tanzmann, Davide Squillace, DJ Sneak, Ellen AllienClive Henry, Dyed Soundorom, Dan GhenaciaArt DepartmentDamian Lazarus, Andrew Grant, Maceo PlexRyan CrossonTale Of UsShaun ReevesLee Curtiss, Willie Graff
Surfcomber

Piątek, 23.03.2012

Down & Out vs Life and Death
Miejsce: Treehouse Miami
Line up: MagdaMarc HouleTroy Pierce, Danny Benedettini, Tale Of Us, Clockwork, Thugfucker, Pillow Talk (live), DJ Tennis
Bohemian Yacht Club present: No.19 Cruise
Miejsce: Musette Yacht
Viva Music with Steve Lawler and Friends Pool Party
Miejsce: Shelborne South Beach
Line up: Steve LawlerM.A.N.D.Y.Matthew Dear, Stacey Pullen, Deetron, Livio & Roby, Darius Syrossian, LEON, Julian Perez
Supplement Facts presents Miami Special
Miejsce: Electric Pickle
Line up: Guy GerberRyan CrossonMartin ButtrichtINIMaayan Nidam, Andrei Osyka, Lee CurtissShaun Reeves, No Regular Play, Bill Patrick, Kate Simko, Ultrasone
No.19 Social Experiment / Supernature
Miejsce: Mamushkas
Line up: Art DepartmentMaceo PlexSoul Clap, Tone Of Arc (live), Nitin, Tanner Ross
WMC 2012 – Richie Hawtin presents Minus
Miejsce: Space
Line up: Richie HawtinDubfirePaco OsunaGaiserBarem, Ambivalent, Hobo, Matador
CLR Miami 2012 – WMC Edition
Miejsce: The National Hotel
Line up: Chris LiebingTommy Four Seven, Monoloc, Drumcell
Pete Tong’s Pool Party
Miejsce: Surfcomber
Line up: Pete Tong, Calvin Harris, Chuckie, Fareoh, Feed Me, Guy Gerber, Jacques Lu Cont, Joris Voorn, Madeon, Nic Fanciulli, R3hab, Seth Troxler
Fixed Miami with Simian Mobile Disco, Tensnake, Tiger & Woods and More
Miejsce: The Vagabond
Line up: Simian Mobile DiscoTensnakeTiger & Woods, PillowTalk, Maxxi Soundsystem, JDH & Dave P
The Vagabond

Sobota, 24.03.2012

Ultra Music Festival
Miejsce: Bayfront Park
Line up: Justice (live), Avicii, Fatboy Slim, Duck Sauce, M83, Sven Väth, Carl Cox, Laidback Luke, 2ManyDJs (live), Flux Pavilion, Borgore, Doctor P, Metronomy, Little Dragon, Hardwell, Datsik, Andy C, Zeds Dead, 12th Planet, Magda, Skream + Benga, Zedd, Mord Fustang, Cedric Gervais, Netsky, High Contrast, Mt. Eden, Camo & Krooked, Big Chocolate, Carbon Airways, Yousef, Eric Morillo, Annie Mac, Gossip, Pendulum, DJ Shadow, Maetrik, Elio Riso, Sydney Blu, Gabriel Ben, Lance Blaise, Noel Sanger, Switch, Nadastorm, Junior Sanchez, Cassy, Sultan, Ned Shepard, Sidney Samson, Brodinski, DJ Dragon, Nervo, Felix Cartel, Dillion Francis, DJ Koo, Bassjackers…
Get Lost Miami 7th Session
Miejsce: Electric Pickle
Line up: Amirali – Live, Art Department, Bill Patrick, Clive Henry, Craig Richards, Dan Berkson & James What – Live, Danny Daze, Damian Lazarus, Droog, Eats Everything, Francesca Lombardo, Fur Coat, Guti, Infinity Ink, jozif, Konrad Black, Luca Bacchetti, Maceo Plex, Miguel Campbell, Mr C, Richy Ahmed, Robert James, Russ Yallop, Shaun Reeves, Subb-an
Get Physical Nacht WMC 2012
Miejsce: Treehouse Miami
Line up: M.A.N.D.E.A.R., Audiofly, Francis Harris (Adultnapper) b2b Mr C, DJ T. b2b Tim Green, Boris Werner b2b Shinedoe, Catz 'N Dogz
James Zabiela & Friends
Miejsce: Mokai
Line up: James Zabiela, Deetron, Eats Everything, Waifs & Strays
Mokai

Niedziela, 25.03.2012

Giant Throbbing Electric Pickle Invades Miami
Miejsce: Electric Pickle
Line up: Benoit & Sergio, Tiger & Woods Live, Guy Gerber Live, Crazy P Soundsystem Live, SolomunHeidi, Hosh, WildKats, Maxxi Soundsystem, DeetronSoul ClapWolf + Lamb, Slow Hands Live, Puente & Rosch, Blond:ish, Shonky, My Favorite Robot, Tensnake Live, Clockwork, Crying Out Loud, Waifs & Strays
Marco Carola present Music On!
Miejsce: Shelborne South Beach
Line up: Marco Carola, Johnatan Cowan
Cocoon Heroes Goes To Miami
Miejsce: Electric Pickle
Line up: CassyCarl Craig, Christian Burkhardt live, DJ W!ld, MaetrikMartinez, Popof, Sascha DiveTobi Neumann
Shelborne South Beach
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →