UNKLE na Warsaw Music Week

2 177
News

Grupa UNKLE jest pierwszą potwierdzoną gwiazdą, która wystąpi w ramach festiwalu Warsaw Music Week we wrześniu tego roku.

Warsaw Music Week to nowa inicjatywa kulturalna w ramach starań o uzyskanie przez Warszawę tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Impreza odbędzie się w dniach 17-25 września 2010 roku.

 

Warsaw Music Week to cykl wydarzeń muzycznych prezentujący bogatą kulturę klubową stolicy. Koncerty, imprezy klubowe oraz pokazy audiowizualne odbędą się w wiodących warszawskich klubach muzycznych oraz salach koncertowych. W programie znajdą się najlepsze imprezy z udziałem sceny warszawskiej oraz gwiazd polskich i zagranicznych. W części wydarzeń będzie można uczestniczyć bezpłatnie.

 

 

Pierwszą potwierdzoną gwiazdą na Warsaw Music Week jest legendarna brytyjska grupa UNKLE. Z założoną przez Jamesa Lavelle’a i Tima Goldsworthy’ego formacją na przestrzenii ostatnich kilkunastu lat współpracowali najlepsi muzycy i zespoły jak: DJ Shadow, Ian Astbury, Thom Yorke, Richard Ashcroft, Ian Brown i Queens of the Stone Age.

 

Więcej informacji na temat Warsaw Music Week znajdziecie już wkrótce na muzikanova.pl

 
 

Źródło: materiały organizatora