Mano Le Tough gościem Warsaw Calling – BILETY!

3 130
Wydarzenie
Mano Le Tough gościem Warsaw Calling – BILETY!

Warsaw Calling zaprasza 19 kwietnia do stołecznego klubu 1500m2 na kolejną odsłonę cyklu swoich imprez, na której zagrają Mano Le Tough oraz Gathaspar.

Mano Le Tough pochodzi z Dublina, jednak obecnie na stałe mieszka w Berlinie. Na swoim koncie artysta ma szereg uznanych produkcji m.in. dla takich wytwórni jak Dirt Crew, Mirau, Buzzin’ Fly czy Internasjonal.
Pod koniec lutego tego roku Mano Le Tough wydał swój ciepło przyjęty przez krytyków muzycznych debiutancki album „Changing Days” dla Permanent Vacation. Jako DJ grywa w klubach na całym świecie, a o jego talencie mogliście się przekonać słuchając Muno.pl Podcast 25.
Drugim gościem imprezy Warsaw Calling będzie Gathaspar. O artyście zaczęło być głośno w 2011 roku, kiedy wydał swój debiutancki krążek w Resopall Schallware. Wkrótce potem związał się z wytwórnią Freude Am Tanzen. 2012 rok przyniósł Kacprowi kolejne świetne EPki oraz wielkie wyróżnienie – jego numer „She’s Not From Here” znalazł się na kompilacji „The Sounds Of The 13th Season” zmixowanej przez samego Svena Vatha.
Impreza jest częścią tournee promującego album Mano Le Tough „Changing Days”. Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!

Miejsce: 1500m2 – Warszawa