Twilite ruszają w trasę koncertową

Wydarzenie

'Quiet Giant', nowy album duetu Twilite potwierdza, iż rację mieli ci, którzy po cichu szeptali, że skromny duet to największa nadzieja polskiej akustycznej piosenki. Zobacz, gdzie będzie można posłuchać ich na żywo!

Album 'Quiet Giant’ duetu Twilite(Paweł Milewski i Rafał Bawirsz), o którym całkiem niedawno pisaliśmy, miał swą premierę wczoraj – 29 marca. Możecie więc już teraz nabyć go w wielu dobrych sklepach muzycznych.

Gościnnie na nowym albumie Twilite pojawia się Billie Lindahl aka Promise and the Monster – wschodząca gwiazda szwedzkiego neo-folku, znana z nagrań dla wytwórni Jose Gonzaleza – Imperial. W nagrywaniu płyty wzięli też udział znakomici rodzimi muzycy: jazzmani – Maciej Fortuna i Piotr Mełech, a także Max Psuja z Kumka Olik, Adam Brzozowski z grupy Snowman czy sopranistka Anna Farysej. Producentami albumu są Maciej Frycz i Piotr Maciejewski.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

“Quiet Giant” to zachęta do przebudzenia z zimowego snu. Dzięki Twilite na rodzimej muzycznej scenie nastała wiosna. Wydawcą albumu jest Ampersand Records.

Trasa koncertowa promująca album rozpoczyna się już jutro w Warszawie. Poniżej znajdziecie informacje o pozostałych występach zespołu w całym kraju.

Trasa  koncertowa:

31.03 – Warszawa, Hydrozagadka
02.04 – Łowicz, Pracownia
08.04 – Kraków, Magazyn Kultury/Kolanko No 6
09.04 – Łódź, Stara Szwalnia
16.04 – Bydgoszcz, Mózg
11.05 – Trójmiasto, tba
12.05 – Poznań, Meskalina
14.05 – Katowice, Rondo Sztuki
15.05 – Wrocław, Puzzle

Singiel z płyty Quiet Giant:

 

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →