’Remixed’ – darmowa EP’ka od Twilite

News

Ponad rok po premierze albumu 'Quiet Giant', Twilite dopisują epilog do swojej drugiej, szeroko komentowanej płyty. Właśnie ukazała się EP'ka 'Remixed', którą muzycy oddają wszystkich swoim fanom za darmo!

„Remixed” to wyjątkowe wydawnictwo zawierające 5 nowych interpretacji utworów z ’Quiet Giant’. Znalazły się na niej remixy numerów ’I Am The Sun’, 'Perfect Ending’ i ’One Quiet Moment’ oraz 2 wersje piosenki ’Too Late’.
Projekt ten był dla nas od początku eksperymentem, nie wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać zapraszając artystów z zupełnie różnych muzycznych bajek do zabawy z naszymi piosenkami. Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania!tłumaczy Paweł Milewski
Co znajdziemy na 'Remixed’? Jest tu plażowy, przywołujący skojarzenia z klasykami nurtu balearic pop remix piosenki ’I Am The Sun’ w wykonaniu Kamp! Obok niego synthpopowa wersja ’Perfect Ending’ od Piotra Maciejewskiego aka Drivealone. Elektroniczną triadę kończy melancholijny i dyskotekowy zarazem remix utworu ’One Quiet Moment’ autorstwa Lieke. EP-kę zamykają dwie wersje numeru ’Too Late’ od SWNY oraz Kari Amirian.
To wydawnictwo jest przede wszystkim prezentem dla naszych słuchaczy. Udostępniamy je za darmo, żeby każdy kto chce miał do niego nieograniczony dostęp. Mamy nadzieję, że ‘Remixed’ umili oczekiwanie na naszą następną regularną płytę! – dodaje Rafał Bawirsz
Twilite – Remixed
Tracklista:
01. Twilite – I Am The Sun (Kamp! remix)
02. Twilite – Perfect Ending (Drivealone remix)
03. Twilite – One Quiet Moment (Lieke remix)
04. SWNY – Too Late (Twilite remake)
05. Kari Amirian – Too Late (Twilite remake)

Źródło: materiały promo


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →