Tresor powraca do Eskulapa

News

Tegoroczna jesień na poznańskiej mapie klubowej dla  wielu osób przynosi wielkie wydarzenie. To powrót najlepszej przestrzeni klubowej starego Eskulapa. Miejsca, które stworzyło coś nieporównywalnego z innymi miastami w Polsce. Czy  odbuduje ono poprzedni poziom imprezowej dojrzałości? Zobaczymy już niebawem.

Na początek powraca cykl imprezowy Tresor. Świadomie powraca tak jak w zasadzie zakończył się reularny cykl w czerwcu 2005 roku. Impreza Brainstorming 02: 2 heads:4 hands:1 vision przynosi wizytę dwóch kluczowych rezydentów klubu Tresor z Belina: dja Dry aka 3 ST i dj Baeksa, kariera których trwa nieprzerwanie od końca lat 90tych. Są oni związani również z berlińskim Rampe D. Niesamowite umiejętności techniczne pojawiające się tylko wtedy gdy djka staje się zabawą oraz generalny „update” repertuarowy to największe zalety berlińskich gości.

Dla poszukujących bardziej zakręconych i dynamicznych dźwięków it’s a must. Brainstorming 01 do dzisiaj należy do wyjątkowo chętnie wspominanych imprez. Powrót cyklu Tresor do Eskulapa w szczególny sposób wiąże się również z powrotem klubu Tresor do pejzażu dzisiejszego Berlina. Nowe niesamowite 4-poziomowe miejsce w starej elektrowni od razu stało się ważnym miejscem klubowej stolicy świata (zob. TRESOR BERLIN).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To teraz nie tylko jedno z najstarszych ale też największych i ponownie najchętniej odwiedzanych miejsc Berlina. Przez trzy dni w tygodniu gra tam absolutna czołówka światowego clubbingu. Tresor 56 odbędzie się w piątek 28 września. Start 22:00, bilety 15 przed/ 20 w dniu.

Na dolnej dużej sali zagrają goście z Niemiec oraz solidna poznańska reprezentacja. Zgodnie z tradycją do dyspozycji będzie również górny poziom obsługiwany przez Killing Music czyli Mentala i Zabona. Dwie regularne imprezy w trakcie jednej to jedna z wielkich zalet tego miejsca. Video produkcje tradycyjnie przygotuje Clockwork.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →