Tomasz Guiddo: DJ-ing w Chinach, produkcje z Ursulą Rucker i utwór na Get Physical

News

Tomasz Guiddo aka Tomek Świtała to DJ i producent znany obecnie chyba lepiej zagranicą aniżeli w Polsce.

Tomasz Guiddo

Jego pierwszy występ didżejski miał miejsce w klubie Pruderia, gdzie grywali również DJ-e Radia Jazz i RecordHeadShop’u: Martinez, Burn Reynolds, D’Art i Wojtek (DJ WWW). Następnym przystankiem było granie w stołecznej Piekarni oraz współuczestnictwo w kolektywie Warsaw Laptop Orchestra i organizacja Warsaw Electronic Festival.

Po wyjeździe do Berlina Guiddo był połową duetu Manhooker (wraz z innym urodzonym warszawiakiem – Mavinem) , wydając m.in. singla dla Ostgut Ton.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Manhooker – Club Anonymous

Od kilku lat Guiddo rezyduje w Chinach, gdzie zajmował się m.in. bukowaniem artystów do Pepper Club (od Tigi po Richiego Hawtina) , produkowaniem i graniem muzyki i zarządzaniem własnym labelem Fine Coincidence.

Tomasz gra głównie deep-house, boogie, disco, Chicago-house oraz techno, od lat przybliżając taneczną kulturę Azjatom. O tej aktywności Guiddo i jego sklepie Vinylhouse pisał m.in. Mixmag Asia oraz portal Only Techno.

Tomasz Guiddo

Guiddo od lat jest bardzo aktywny wydawniczo: nagrywał dla takich labeli jak Luv Shack, Beats In Space czy Compost Disco. Z ostatnich release’ów, zdecydowanie polecamy house’owy banger Queen Tea feat. Niki Darling.

Tomasz Guiddo – Queen Tea, ft. Niki Darling

Na singlu również dub Kacpra Bogacza (OTAKE Records).

Tomasz Guiddo – Queen Tea, ft. Niki Darling (Kacper Bogacz Dub)

Niedawno ukazała się też płyta z udziałem amerykańskiej wokalistki Ursuli Rucker – wśród remiksów m.in. Envee, Noternight i Corrado Bucci.

Tomasz Guiddo – Running, ft. Ursula Rucker

Na deser zapis radiowej audycji Input Output/Putput Radio. A wszyscy czekamy na świeżynkę jesienną: track Guiddo feat. Piro – When The Night Comes ukaże się 22 listopada na najnowszej kultowej serii kompilacji Get PhysicalBody Language!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →