Tomasz Guiddo z teledyskiem do utworu „Queen Tea”

News
tomasz guiddo

Jeden z najnowszych singli Tomasza Guiddo - Queen Tea, w którym możemy usłyszeć wokalistkę Niki Darling, doczekał się właśnie teledysku. Zobaczcie.

Tomasz Guiddo, którego sylwetkę przybliżaliśmy wam niedawno nie przestaje zaskakiwać kolejnymi aktywnościami muzycznymi. Oprócz prowadzenia swojego sklepu Vinylhouse i grania w klubach Azji i Europy, Tomasz nieustannie wydaje własne produkcje. W swojej karierze publikował dla takich oficyn jak Luv Shack, Beats In Space czy Compost Disco.

Tomasz Guiddo z teledyskiem do utworu Queen Tea

Jeden z jego ostatnich singli – Queen Tea z gościnnym udziałem Niki Darling doczekał się właśnie teledysku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Niki – piosenkarka i autorka tekstów z Nowego Jorku wciela się w tym video w kobietę, która hipnotyzuje napotkane osoby swoją magiczną herbatą zabierając je w ten sposób z dala od rozpędzonego i pospiesznego życia w NYC do czarodziejskiego miejsca. Obraz nakręciła ekipa Very Nice Industries oddając doskonale nowojorski vibe z lat 90. – oglądamy tu zarówno Times Square, jak i Rockefeller Center. Zobaczcie:

Tomasz Guiddo – Queen Tea feat. Niki Darling

Warto dodać, że ten singiel grają już tacy didżeje jak: Bob Sinclar, Claptone, Robert Owens, Jazzanova, Pezzner, LTJ Bukem, Roger Sanchez czy Argy.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →