TIGA POWRACA Z NOWYM SINGLEM!

News

"You gonna want me" - rzuca w naszym kierunku przewrotnie Tiga. Po "Pleasure from the bass", z pewnością siebie jak i z przekonaniem co do wyjątkowości swoich producenckich dokonań daje nam do zrozumienia, że nie złożył broni. Zdaje sobie zapewne sprawę jak wielu z niecierpliwością czekało na ten moment, moment wydania singla, który ma być przedsmakiem debiutanckiego albumu...

Tiga – genialny producent, człowiek z Montrealu, powraca na klubowe parkiety ze swoim nowym singlem „You gonna want me” z nadchodzącego albumu Sexor. Po „Pleasure From the bass” jednym z największych przebojów 2004 roku Tiga daje nam do zrozumienia, że nie zamierza obniżać poprzeczki. Album ukaże się najprawdopodobniej w styczniu 2006 roku a singiel dostępny będzie na półkach sklepowych już od 10 października.


 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Płyta, na którą Tiga kazał czekać fanom tak długo, będzie miała wyraźnie międzynarodowy charakter. Wyprodukowana została we współpracy z Soulwax Studios w Nowym Yorku, a w singlu „You gonna want me” wokalu użyczają jego starzy znajomi z Scissor Sisters, min. Jake Shears. To nie pierwszy zresztą wspólny producencki kontakt tych dwojga. Jake już wcześniej użyczył wokalu, a BabyDaddy(Scissor Sisters) pomagał w sekrecie przy produkcji singla Tigi „Hot in Herre”. Co więcej Tiga zremiksował pierwsze nagranie Scissor Sisters, co dało poczatek znajomości i współpracy.


 


Teledysk do utworu You Gonna Want Me został stworzony przez utalentowanego brata Michela Gondry’ego – Olivera. Klip ten jest ogólnodostępny publiczności na specjalnie zaprojektowanej stronie internetowej


www.tigayougonnawantme.com/


 


Singiel ukaże się na półkach sklepowych 10 października. Oprócz oryginału wraz z wokalem Jake’a Shears’a ukażą się również remixy Jespera Dahlbacka czy Isolee In-My-Bee oraz kawałek „Do It don’t stop”.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →