Stanton Warriors, Busy P i Noir w Warszawie – ZAMÓW BILETY

2 200
Wydarzenie
Stanton Warriors, Busy P i Noir w Warszawie – ZAMÓW BILETY

Już w najbliższy weekend, 3 września, na terenie klubu Iskra odbędzie się impreza, która spokojnie mogłaby być nazwana małym festiwalem. Wśród zaproszonych artystów jest też były członek formacji The Prodigy.

Już za kilka dni w warszawskiej Iskrze odbędzie się impreza, która równie dobrze mogłaby być nazwana małym festiwalem. Aż 10 artystów z zagranicy, w tym m.in. Busy P, Noir, Boston Bun, Stanton WarriorsLeeroy Thornhill (były członek The Prodigy), wystąpi na evencie Teleport, organizowanym przez agencję Vibe Drop, wytwórnię White Widow Records oraz sam klub Iskra.

Teleport to nie tylko bogaty line-up. Iskra zmieni się na ten dzień nie do poznania. Scena główna zostanie przeniesiona i powiększona. Zobaczycie na niej hologram, mapping 3D specjalnie oświetlenie i przede wszystkim potężne nagłośnienie.
Sprawdźcie jak rysuje się pełny line-up, w którym znajdziecie przedstawicieli takich wytwórni jak m.in. Ed Banger Records, Noir Music, Punks Music czy Otake Records. Bilety na to wydarzenie są dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

zagrają:
Boston Bun
Busy P
Noir
Smash HiFi Sound System:
Marten Horger
Leeroy Thornhill
feat.
Mc SirReal
Stanton Warriors
Cherry aka BreakNtune
Easy Driver
Last Robots
Truth Be Told
Djoko
Piotr Bejnar Live
Handia Hype – Brusikiewicz & Luc Vel Mzura
Mia Twin & KASP
Apostle Pete
MRJ
Puzia ROb
Zuravski