Rusza nowy elektroniczny cykl w Iskrze

Eventpromo
Iskra

Elektropiknik – tak nazywa się nowa seria pikników muzycznych, która wystartuje w najbliższy weekend w kompleksie klubowym Iskra Pola Mokotowskie.

Iskra Pole Mokotowskie zaprasza w swoje progi na nowy cykl pikników muzycznych

Podczas 1. edycji wydarzenia organizowanego w warszawskiej Iskrze zagrają: NuCasa, Max (Yorüba) i Glasse.

NuCasa to DJ i producent muzyczny z Warszawy. Jego sety pełne są mieszanki elementów muzyki house i techno, a scena to dla niego przestrzeń służąca do wspólnych muzycznych podróży i niezapomnianych uniesień.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Max jest członkiem duetu Yorüba, który współtworzy z Louisem. Obaj Panowie są Francuzami, ale wychowali się w Warszawie. Sami określają się jako house’owi dje lubiący zaskoczyć eklektyczną selekcją. Fani francuskiej i brytyjskiej sceny house’owej, funkowego ciepełka i starego dobrego disco.

Glasse stoi za gramofonami od 1996 roku. Aktywnie współtworzył rodzącą się polską scenę klubową. Sygnował swoim nazwiskiem jedną z pierwszych kompilacji z muzyką house Feeva! , prowadził audycję Houserka w Radiostacji. Zaczynał od wokalnego house’u z elementami soulful i funky, by później skierować się w stronę głębszych i mrocznych brzmień.

Elektopiknik zacznie się 27 czerwca o godz. 15:00. Wszystkie szczegóły wydarzenia znajdziecie tutaj.

Partnerem wydarzenia jest Muno.pl

Iskra – ważne miejsce na klubowej mapie Warszawy

Iskra to miejsce, w którym relaks i dobra zabawa są sztuką! Na przestrzeń klubu składa się 2500 m2 ogrodu z basenem, w którym codziennie można zażywać relaksujących kąpieli, bujna zieleń, kilkunastometrowy bar oraz podziemny klub o wielkości 600 m2. Dzięki połączeniu miejsca outdoorowego z zadaszonym klubem, Iskra jest przygotowana na każdą pogodę i nie musi odwoływać zaplanowanych imprez.

IskraPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →