Tauron Nowa Muzyka 2022 – aftermovie

fot. Kopaniszyn studio / TNMK 2022
Festiwale News
TAURON 2022

Za nami 17. edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Już po raz kolejny do Katowic zjechało się mnóstwo miłośników szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Organizatorzy wydarzenia wrzucili właśnie do sieci oficjalne aftermovie autorstwa Kopaniszyn studio.

Tauron Nowa Muzyka 2022 za nami

W lipcu w katowickiej Strefie Kultury usłyszeliśmy koncerty takich gwiazd sceny, jak Moderat, Andy Stott, The Bug czy The Cinematic Orchestra.

Tegoroczna, 17. edycja Tauron Nowa Muzyka Katowice przeszła do historii. To były cztery niezwykłe dni wypełnione najsilniejszymi emocjami. Powrót do formuły sprzed pandemii okazał się bardzo udany i zgromadził ponad 20 tys. fanów głodnych festiwalowych wrażeń

– napisali MoreMusic Agency, organizatorzy wydarzenia.

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022 aftermovie

Koniecznie sprawdźcie naszą relację: „Dzika, brudna energia” – relacja z festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2022

Tauron Nowa Muzyka 2023 – bilety

Przyszłoroczna, już 18. edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka będzie inaugurować festiwalowe lato. Mało tego, organizatorzy zdecydowali się na powrót do starej formuły festiwalu – wydarzenie będzie trwało 4 dni, a koncerty otwarcia będą odbywać się w jedynej w swoim rodzaju sali NOSPR. Wydarzenie będzie miało miejsce w drugi weekend czerwca – od 8 do 11 czerwca 2023 roku. Karnety dwudniowe na to wyjątkowe wydarzenie możecie nabyć już na stronie Biletomat.pl w cenie 199 zł.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →