Tajemniczy Ogród ponownie w Iskrze

Eventpromo
ISKRA POLE MOKOTOWSKIE Tajemniczy Ogród

Zbliża się trzecia edycja pikniku Tajemniczy Ogród w Iskrze Pole Mokotowskie. Sprawdźcie, co będzie się działo w warszawskim lokalu i zaplanujcie sobie weekend.

Tajemniczy Ogród – elektroniczny piknik na świeżym powietrzu

To już trzecie wydarzenie z letniego cyklu Tajemniczy Ogród. Elektronika ponownie zawita do warszawskiej Iskry. Świeże powietrze i muzyka elektroniczna w tle przyciągają mieszkańców Warszawy spragnionych relaksu. Wydarzenie jest uwielbiane dzięki swojej formule. Różnorodność muzyki, od delikatniejszych dźwięków, które pozwalają się wyciszyć i zrelaksować, po trochę mocniejsze, które wprowadzają w stan radości i euforii. Cykl sprawia, że jego uczestnicy czują letnią energię i odpoczywają przy najlepszej muzyce.

Mia Twin – @ SMOLNA ON AIR

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tajemniczy Ogród jest niezwykle klimatycznym miejscem. Zachód i wschód słońca, blask księżyca, ciepła, letnia noc. To wszystko razem powoduje, że nie zapomnicie czasu spędzonego w Iskrze. Nad oprawą muzyczną czuwać będą Mia Twin & GiGi, którzy trzymali pieczę także nad poprzednimi dwoma wydarzeniami.

ISKRA POLE MOKOTOWSKIE Tajemniczy Ogród

Mia Twin & GiGi pres. Tajemniczy Ogród E3 – line up

Iskra zaprosiła w swoje progi jednych z najbardziej znanych i szanowanych artystów muzyki klubowej. Możecie liczyć na sety gospodarzy cyklu, którymi są Mia Twin & GiGi. Ponadto spotkacie tam również Pequeño, który przyjedzie prosto z Poznania oraz Saint Peter. Przygotujcie się na muzykę elektroniczną na najwyższym poziomie.

Tajemniczy Ogród Iskra Pole Mokotowskie 4 września

Tajemniczy Ogród – 4 września w ISKRA Pole Mokotowskie w Warszawie

Czeka Was noc pełna wrażeń. Tajemniczy Ogród rozpocznie się w piątek 4 września o godzinie 20:00 i potrwa do rana. Nie zastanawiajcie się długo, rezerwujcie czas i pędźcie na Wawelską!


ISKRA Pole Mokotowskie wspiera akcję #SafeFUN #SafeRAVE #MaskON

Wszystkie wydarzenia w warszawskiej Iskrze Pole Mokotowskie odbywają się zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Właściciele klubu wspierają naszą akcję #SafeFUN #SafeRAVE #MaskON. Ma ona za zadanie uczulić na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas wydarzeń takich jak koncerty czy imprezy, zarówno przez uczestników, jak i organizatorów. O szczegółach możecie przeczytać tutaj.

akcja #SafeFUN #SafeRAVE #MaskOPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →