Tajemniczy Ogród w Iskra Pole Mokotowskie

Eventpromo
iskra pole mokotowskie weekend w ogródku

Stęskniliście się za dobrą imprezką na świeżym powietrzu? To bardzo dobrze, bo już w ten weekend Iskra Pole Mokotowskie ma dla Was propozycję nie do odrzucenia.

Dwa dni muzyki w Iskrze

Ależ dobrze prezentuje się ten weekend w Iskrze Pole Mokotowskie! I to w jakim wydaniu. Już w piątek przestrzeń przy Wawelskiej wypełnią dźwięki serwowane przez prawdziwych specjalistów! W pierwszy dzień zagłębimy się w Czarodziejskim Ogrodzie, w sobotę natomiast rozbrzmi Technoogródek.

Weekend w Iskrze –  informacje

Piątkowy Tajemniczy Ogród rozbrzmi dźwiękami, za które odpowiadać będą GiGi, Mia Twin, Wizden oraz Sebastian S, połowa duetu DUSSImpreza przepełniona będzie głębokimi, melodycznymi rytmami, o których jakość nie ma w ogóle co wątpić.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mia Twin @ Tama Club in Poznań, Poland for Plug.in

Sobota to gratka dla miłośników cięższych brzmień. Na Technoogródku usłyszymy, ponownie, line-up, który stanowi gwarancję dobrej imprezy. Jako pierwszy wystąpi człowiek-instytucja polskiej sceny elektronicznej – Leon, z którym udało nam się ostatnio zamienić kilka słów na temat ulubionych kompilacji. Doświadczonego DJ-a, bookera festiwalu Audioriver wspierać będą Simon Mattson oraz Sincz.

Leon dj set @ Wisłoujście 2018

Weekend w Iskrze – informacje

Piątkowy Tajemniczy Ogród  zaplanowano na godzinę 20:00, a finiszować będzie w okolicach 6:00. Technoogródek startuje już o 15:00 i grać będzie również do 6:00. Przychodźcie tłumnie, bawcie się bezpiecznie i z zachowaniem zasad sanitarnych, bo naprawdę warto!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →