Sven Weisemann – nowy album i występy w Polsce

News

Sven Weisemann zapowiada wydanie swojego drugiego albumu jako Desolate. Artysta wystapi w ten weekend w Poznaniu i Koszalinie!

Sven Weisemann to postać absolutnie wyjątkowa, nawet w tak przepełnionym muzykami mieście jakim jest Berlin. Jest samoukiem i od najmłodszych lat szlifuje nie tylko swój warsztat producencko-dj’ski, ale również grę na pianinie, gitarze akustycznej i perkusji.

Jego twórczość doceniły m.in. takie wytwórnie jak Liebe*Detail, Styrax, Apple Pips i przede wszystkim Mojuba dla której wydał większość płyt. Artysta nagrywa również pod pseudonimem Desolate i ma na swoim koncie znakomity zeszłoroczny album „The Invisible Insurrection” dla labelu Fauxpas Musik.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W marcu tego roku ma się ukazać kolejny album Weisemanna jako Desolate. Na krążku zatytułowanym „Celestial Light Beings” znajdziemy 10 premierowych produkcji, których fragmenty już teraz możecie odsłuchać na końcu newsa.

Okazja, aby usłyszeć Svena Weismanna na żywo nadarzy sie już w ten weekend. Artysta zagra w piątek w poznańskim klubie Cute na imprezie z okazji 10-lecia projektu Extension, zaś dzień później w koszalińskiej Plastelinie.

Desolate – Celestial Light Beings

Data wydania: 12.03.2012

Tracklista:

01. Ambrosia
02. Desolation
03. Teariness of Lemnia
04. Farewell #3
05. Risen
06. Synaesthetic
07. Se7en
08. Florescence
09. Farewell #4
10. Exclusion of Light


Fauxpas LP002 – Desolate – Celestial Light Beings by Fauxpas Musik

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →