Cute

Cute

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Poznań
Adres:
ul. Wielka 27/29
Email:
Telefon:
+48 61 851 97 37
Adres www:
http://www.cute-klub.pl/

Opis klubu Cute

Klub muzyczny CUTE….

…to znane poznańskim klubowiczom miejsce, już od lat widniejące na klubowej mapie naszego miasta. To ciekawy, przyjazny estetycznemu oku i wymagającemu uchu klub z muzyką elektroniczną. Intrygujące nowoczesne i nieco industrialne wnętrza, a za DJką czołowi polscy oraz zagraniczni DJe i producenci.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

CUTE czynny jest przez większość tygodnia, i przez ten czas odbywają się tu liczne imprezy klubowe. W weekendy za deckami stają zaproszeni goście z kraju i zagranicy. Muzyka miksowana jest na żywo i zależnie od artystów z płyt winylowych, kompaktowych czy laptopów. Profil muzyczny klubu obejmuje różne odmiany elektroniki. Zależnie od imprezy oscylując z reguły pomiędzy deep i tech housem a dźwiękami techno, minimalu czy electroclashu.

Klub jako miejsce posiada pełny monitoring, klimatyzację i ochronę. Panuje tu kultura i przyjazna atmosfera wzajemnej tolerancji. Wszelkie troski zostawiamy na zewnątrz, jeszcze przed selekcją!

Na barze oprócz nieodłącznego piwa i różnorakich alkoholi, dostępne są także wyrafinowane trunki wybrane z listy 50 najlepszych drinków świata!


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →