Imprezowa Stara Rzeźnia w Poznaniu – BILETY!

Wydarzenie

W najbliższym czasie w poznańskiej Starej Rzeźni będziemy świadkami kilku niezwykle ciekawych wydarzeń muzycznych. Wystąpią m.in.: Bare_Noize, Phon.O, Borgore oraz Son Of Kick!

Już w najbliższą sobotę, 17 września 2011 roku, po trzech miesiącach przerwy powraca znany cykl imprez Kill da Chill, za który odpowiedzialny jest poznański kolektyw FoxHole. Na specjalnej edycji tego eventu na dwóch scenach wystąpi kilkunastu artystów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gwiazdą wieczory będzie Bare_Noize – londyńskie trio dubstepowe. Artyści prezentują charakterystyczne dla cięższych okolic muzyki bassowej w latach 08/09 synthy i brzmienie wobbli, nadając im jednak nowoczesnej świeżości i nieco agresywniejszego wyrazu.

Dokładnie tydzień później w Starej Rzeźni zagości 4. edycja Vivisesja Festival. W swojej nowej postaci impreza skupi się na tym, co stanowi jej esencję – łączeniu inteligentnych form muzycznych z wizualizacjami na światowym poziomie. Tego wieczoru będziemy mieli okazję usłyszeć Phon.o – którego show wzbogacą wizualizacje autorstwa Pfadfinderei. Ponadto będzie można zobaczyć Piotra Bejnara (Mo’s Ferry) i Michała Mierzwę (Antistatic Family) z ich projektem Graphical Landscapes, artystów związanych z RTS.FM, Mooryca oraz Feelaza.

Na czas festiwalu fasada Starej Rzeźni posłuży za wyjątkową przestrzeń projekcyjną. Poza sceną pojawią się stali bywalcy imprezy – Szymon Kabała i Mateusz Azi-Marchwicki z premierową interaktywną instalacją, a w ramach cyklu Vivisesja VJ Showroom pokazane zostaną najlepsze audiowizualne realizacje z całego świata.

Imprezowe szaleństwo zamknie impreza, która odbędzie się 15 października 2011 roku. Podczas tego eventu Stara Rzeźnia zamieni się w dubstepowe i drum & bassowe królestwo! Na Buygore Party usłyszymy sety w wykonaniu takich dubsteowych gwiazd jak: Borgore, Document One oraz Son of Kick! Za muzyczna oprawę na scenie drum & bassowej odpowiedzialni będą: Reza, Screwball, RanyJulian oraz Artiztix

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →