Spring Break ogłasza kolejne gwiazdy! – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Druga odsłona Spring Break Festival & Conference odbędzie się w Poznaniu w dniach 23-25 kwietnia. Organizatorzy ogłosili właśnie kolejnych artystów!

Spring Break to pionierskie na polskim rynku przedsięwzięcie – impreza, która łączy w sobie dwa podstawowe elementy festiwalu showcase’owego – część konferencyjną i koncertową. W trakcie Spring Break koncerty młodych, obiecujących zespołów sąsiadują więc z warsztatami i wykładami dla uczestników. Pierwsza edycja wydarzenia pokazała jak bardzo brakowało tego typu imprezy na polskim gruncie. Świetne recenzje samej imprezy, jak i tworzących ją wydarzeń, a także wsparcie ze strony środowiska muzycznego i publiczności sprawiło, że Spring Break wraca, a kolejna edycja zaistnieje w Poznaniu na jeszcze większą skalę!

Dziś poznaliśmy kolejnych wykonawców, którzy potwierdzili swój udział w drugiej edycji Spring Break Showcase Festival & Conference! Do brytyjskiego zespołu Years & Years dołączają: Mela Koteluk (zdjęcie główne), Natalia Nykiel, Coals, Besides, Jóga, Daniel Spaleniak, Pola Rise, Lass, Women For Hire i Dog Whistle!

Źródło: materiały prasowe

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →