Sezon jesienny w Sfinks700. Sprawdźcie sami!

Fot. Wojtek Rojek
Eventpromo
Sfinks700

Sezon jesienny w klubie Sfinks700 w Sopocie zapowiada się intensywnie. Wystąpią m.in. Keith Carnal, Metrik, Thomas Schumacher, Extrawelt.

9 Urodziny Sfinks700 | Keith Carnal

Sopocki klub obchodzi swoje 9. urodziny i z tej okazji ma dla Was wybuchową, imprezową propozycję. Już 18 września, w sobotę wystąpi Keith Carnal z ekipą.

Sfinks700

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Lineup:
Main: KEITH CARNAL / E.F.G. / Pawel / Marboc / Concept Of Thrill
Fountain: Soph / Vacos / Esba / Tuxedo / John Waiter / Patryk

Keith Carnal to holenderski DJ i producent. Na swoim debiutanckim albumie Retrofit z 2019 roku zaprezentował ciepły, melodyjny styl techno z wpływami retro. Urodził się na Północy Holandii i wychował w domu wypełnionym muzyką. Dorastał, słuchając wraz z rodzicami Dire Straits, New Order, Donny Summer. W wieku nastoletnim zainteresował się techno, ale produkował ostatecznie house i electro. Od roku 2008 wydawał tracki w takich labelach jak Hotfingers, Suara i Tuamotu. Następnie historia zatoczyła koło i wrócił do techno.

Keith Carnal x Isolation Rave Amsterdam

Artysta swój debiutancki krążek Retrofit wydał w 2019 roku we własnej wytwórni. Był w dużej mierze inspirowany muzyką filmową, Vangelisem, Angelo Badalamentim i Hansem Zimmerem. Już w sobotę będziecie się sami mogli przekonać o jego umiejętnościach za konsolą.

2 października w Sfinks700  — Metrik

Jako artysta, Metrik czerpie inspiracje z różnorodnej listy stylów. Jego miłość do retro-technologii i estetyki lat 80. ma wyraźny wpływ na jego muzykę. Od czasu podpisania kontraktu z wytwórnią Hospital Records i wydania debiutanckiego albumu Universal Language, kariera Metrika nabrała rozpędu. Wszedł na listę UK Dance Chart Top 10, zmiksował edycję prestiżowego BBC Radio 1 Essential Mix prowadzonego przez Pete’a Tonga, a także otrzymał własną rezydencję w BBC Radio 1. Pomijając fale radiowe, Metrik zagrał na Glastonbury, EDC, Global Gathering i własnej festiwalowej marce — Hospitality In The Park.

Metrik x DJ Set

Lost Sound: Thomas Schumacher

9 października w Sfinksie700 wystąpi ekspert od techno, Thomas Schumacher. Wywiad, którego udzielił dla Muno.pl znajdziecie tutaj. Swoimi występami wesprą go z kolei:

Pekin,
Marks,
Greg Oleksevic,
ANE,
Pete Wilder,
Majakov.

Thomas Schumacher x DJ Set

Kiedy Thomas Schumacher miał jedenaście lat, Depeche Mode wydało Construction Time Again. „Nigdy nie zapomnę siedzenia w domu i słuchania albumu w słuchawkach, próbując dowiedzieć się, jak zrobili te dźwięki”. Trzydzieści cztery lata później Thomas Schumacher wciąż chłonie wiedzę. Berliński DJ i producent lekceważy swój status jednego z najbardziej wszechstronnych artystów muzyki elektronicznej. „To, co kocham w techno, to fakt, że wymaga on kwestionowania i odkrywania siebie na nowo”.

Black Sun Empire w piątek 22 października

Black Sun Empire reprezentuje mroczny, energetyczny i bardzo szybki nurt drum & bass. Odkąd wkroczyli na scenę w 2000 roku, rozwinęli własne, niepowtarzalne brzmienie. Wydali liczne single, a także cztery pełnowymiarowe LP. Można powiedzieć, że stali się liderami w tej niszy. Dzięki imponującym umiejętnościom DJ-skim i inspirującym produkcjom, Black Sun Empire zdobyło popularność daleko poza ojczystą Holandią. Odbyli tournée po całym świecie, w tym zaliczyli Glastonbury i liczne inne występy festiwalowe.

Black Sun Empire x Podcast

15 lat z Extrawelt

Z kolei 23 października, z okazji 15-lecia swojej działalności, które obchodzili w zeszłym roku, wystąpią Extrawelt. Niestety z wiadomych przyczyn, impreza musiała zostać przeniesiona na 2021 rok.

W ramach supportu zagrają:

BONIS
FRESH
MICROB
TUXEDO
VACOS

Extrawelt x DJ Set

To duo tworzą Arne Schaffhausen i Wayan Raabe. Wyrzeźbili już kawałek historii i pokazali nam, że poruszają się w szerokim spektrum muzyki tanecznej. Zaczynali jako didżeje, ale do produkcji trafili w studiu X-Dream. Inspiracje, które zaczerpnęli z tych początkowych sesji, wkrótce przerodziły się w takie projekty jak Midimiliz i Spirallianz; oba odniosły niezwykły sukces na scenie. Jednak dopiero w 2005 roku rozpoczęli nowy projekt pod nazwą Extrawelt. Pierwsza produkcja pod tym nowym aliasem, Soopertrack, znalazła się w rękach Jamesa Holdena, który następnie wydał ją w swojej szanowanej wytwórni Border Community. Ten przełomowy singiel utorował drogę do dużej kariery, która obejmuje mnóstwo płyt, remiksów i niezliczone występy na żywo w najciekawszych klubach i festiwalach na całym świecie.

Sfinks700

Imprezy w Sfinks700 – bilety

Bilety na wszystkie wydarzenia w Sfinks700 już od 35 złotych. Możecie je kupić na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →