Metrik odwiedzi Polskę w ramach jednego występu w naszym kraju

fot. via dourfestival.eu
Eventpromo
Metrik

W połowie stycznia we wrocławskim Transformatorze wystąpi jeden z najbardziej popularnych DJ-ów i producentów międzynarodowej sceny drum&bass - Metrik. Szykuje się uczta dla fanów gatunku. Sprawdź szczegóły.

Metrik. Twarz współczesnego drum&bass

Jeśli jakiś gatunek muzyczny może przypisać sobie skłonność do futurystyki i technologii, to drum&bass z pewnością jest jednym z nich. Od swoich najwcześniejszych wcieleń muzyką tą zajmowali się przyszłościowo myślący muzycy, którzy przesuwali granice tego, co technologicznie było możliwe. W młodym wieku Metrik został wciągnięty w magnetyzm D&B, przyciągnięty przez jego kliniczną precyzję i emocjonalne kompozycje. 

metrik
fot. via behance.net

W tym świecie odkrył głęboki rezonans połączenia człowieka z maszyną. Mariaż instrumentów stworzonych przez człowieka, manipulowanych przez samplery, komputery i wtyczki z efektami okazały się największą miłością Brytyjczyka. Metrik przeszedł drogę prowadzącą od założenia w swojej sypialni internetowej stacji radiowej do występów na największych scenach festiwalowych świata.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Historia Drum & Bass oczami tych, którzy ją napisali

To historia, z którą może się utożsamić wielu współczesnych producentów. Jednak kiedy debiutancki singiel artysty staje się klasykiem, zdobywa szczyty list przebojów i pustoszy półki sklepów płytowych, wiesz, że masz do czynienia z czymś wyjątkowym. Tak się stało, kiedy Metrik wydał Your World. Singiel okazał się absolutnym hitem, który doczekał się wsparcia ze strony takich artystów jak Pendulum, Bad Company i Futurebound.

Rampage Renegade 2022 – Metrik Ex Machina AV

Od czasu podpisania kontraktu z Hospital Records i wydania swojego debiutanckiego albumu Universal Language kariera Metrika rośnie w siłę. Zdobył TOP 10 UK Dance Chart, zmiksował jedną z edycji prestiżowego BBC Radio 1 Essential Mix, gdzie z czasem został jednym z rezydentów. Popularność angielskiego producenta doceniły największe festiwale na świecie – Metrika mogliśmy usłyszeć na Glastonbury, EDC, Global Gathering i Hospitality In The Park

fot. via Facebook

W połowie stycznia Metrik wraca do Polski, który odwiedzał nas już kilkukrotnie m.in w trakcie Audioriver Festival czy SnowFest. Występ Anglika uświetnią DJ-skie sety krajowych reprezentantów sceny D&B. Za mocny support odpowiedzialni będą Ginee, Sick & Bronx7, Solar Tsunami i Plichu.

Metrik – gdzie kupić bilety?

Już 14 stycznia wrocławski Transformator zaprasza na ucztę dla wyznawców szeroko pojętej muzyki drum&bass. Do stolicy Dolnego Śląska przyjedzie jedno z głośniejszych nazwisk ostatnich czasów – Metrik. Wejściówki na wydarzenie dostaniemy za pośrednictwem portalu Biletomat.pl. Obecnie w sprzedaży jest druga pula w cenie 60 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →