Poczuj bass z Sequel One Records – KONKURS

Konkurs

W konkursie Muno.pl możecie zdobyć single Kiro Rox & Fiesta oraz Symbiotic Sounds, które ukazały się nakładem nowej wytwórni Sequel One Records.

Reklama
Sequel One Records to nowy i obiecujący polski label, który ukierunkowany jest na zdobywające coraz wiekszą popularność nowoczesne odmiany muzyki bassowej. Do tej pory ukazały się dwa single, za które odpowiedziali są Kiro Rox & Fiesta oraz Symbiotic Sounds.
Autorzy katalogowej „jedynki”, szczeciński duet Kiro Rox & Fiesta, pod wpływem silnych inspiracji twórczością m.in. FaltyDL i EL-B, przygotowali materiał w klimatach 2step i future garage. Na ich debiutancką EP-kę ‚Back To Step‚ składa się się 5 numerów, wśród których znalazły się remiksy od Dextre i Spacebumz.
Drugie wydawnictwo to ‚Everybody Loves An 808‚ autorstwa Symbiotic Sounds. Jak sama nazwa wskazuje, jest to hołd w kierunku legendarnej maszyny perkusyjnej Roland 808. Łukasz dobrze czuje się w muzyce juke/footwork i w takiej stylistyce utrzymane są jego propozycje.
Obie EP-ki można zakupić za pośrednictwem profilu Sequel One Records na Bandcamp. Odsłuchy wydawnictw znajdziecie pod newsem.

KONKURS

W konkursie organizowanym przez Muno.pl do zdobycia są 2 płyty CD z Kiro Rox & Fiesta – ‚Back To Step’ oraz 2 płyty CD z Symbiotic Sounds – ‚Everybody Loves An 808’.
Zasady są proste! Aby wziąć udział w losowaniu płyt należy wysłać e-mail na adres konkurs [at] muno.pl, w treści podając imię, nazwisko, adres pocztowy do wysyłki, login na Muno.pl oraz tytuł płyty, którą wybieracie.
Na maile czekamy do 9.11.2012 (piątek) do godziny 15:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani wiadomościami zwrotnymi.
Powodzenia! 🙂


Kiro Rox & Fiesta – Back To Step EP [SEO001] by Sequel One Records

Symbiotic Sounds – Everybody Loves An 808 EP [SEO002] Out OCT 30 by Sequel One Records

Polub muno.pl na Facebooku: