Odkrywamy talenty: Symbiotic Sounds (Polish Juke)

Artykuł

Bohaterem dzisiejszego artykułu jest przedstawiciel gatunków juke i footwork - Symbiotic Sounds, którego ostatnie nagrania ukazały się nakładem Polish Juke i Sequel One.

Szalone zaciągi z Chicago jako pierwsza wypróbowała na naszym podwórku wytwórnia Polish Juke, pokazując nie tak dawno zestawienie „Ghost Traxx Volume 1„, na której wręcz kipi od galopujących, parkietowych numerów polskich producentów.
Symbiotic Sounds
Takie zagęszczenie świetnej jakościowo muzyki na rodzimej składance to rzadkość, dlatego postanowiłem przyjrzeć się bliżej producentom tworzącym ten materiał. Tym sposobem trafiłem na EP-kę „HigherŁukasza Szydy, wydaną przez Sequel One. Częstochowianin ukrywający się pod pseudonimem Symbiotic Sounds doskonale balansuje na granicy wyżej wymienionych gatunków, dokładając szczypte eksperymentalizmu, garage’u, muzyki jungle i kwaśnych akordów.
Oprócz uporczywego przesłuchiwania techniczno-house’owych płyt, warto sięgać po inne brzmienia. Dzięki Polish Juke coś wreszcie ruszyło w tym temacie, a artyści tacy jak Symbiotic Sounds, Comoc, Lux Familiar i reszta takimi numerami tylko potwierdzają, że należy im się większy rozgłos. Po zachodzie słońca moonwalk Jacksona będzie tańczony przy „Higher” i  „Ghost Traxx Volume 1”!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →