SAMSUNG ENVY ZONE zaprasza na SMOLIK ON TOUR

News

Elegancja i prostota w perfekcyjnej równowadze! Debiutancka, wydana pięć lat temu solowa płyta artysty  zatytułowana po prostu Smolik przyniosła  porcję solidnej, retro-chilloutowej muzyki elektronicznej. O drugim albumie mówiło się, ze łączy w sobie styl i gust, że ma klimat. To płyta, która warto mieć, żeby wieczór uczynić udanym. Najnowszy trzeci album Smolika, który na sklepowych półkach pojawi się w 13 listopada to połączenie subtelnej elektroniki z bardzo przestrzennymi, akustycznymi brzmieniami, żywą orkiestrą smyczkową, sekcją dętą i niezwykle zaaranżowanymi melodiami. Koncert SMOLIKA odbędzie się  we wtorek 14.11 w SQ klub.

2006.11.14 (wtorek) SAMSUNG ENVY ZONE zaprasza na SMOLIK ON TOUR
koncert
SMOLIK
i goście

po koncercie:
BUSHA (eklektiv crew / pzn)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Start: 21:00 Wejście od 20:00

Bilety: przedsprzedaż 20 zł (Cim – ul. Ratajczaka 44, sklep Mayer – ul. Szkolna 17, e24 – Stary Browar – ul. Półwiejska 42, przedsprzedaż internetowa www.sqklub.pl) w dniu imprezy 25 zł, karty klubowe: białe 20 zł, srebrne 15 zł)

Elegancja i prostota w perfekcyjnej równowadze! Debiutancka, wydana pięć lat temu solowa płyta artysty  zatytułowana po prostu Smolik przyniosła  porcję solidnej, retro-chilloutowej muzyki elektronicznej. O drugim albumie mówiło się, ze łączy w sobie styl i gust, że ma klimat. To płyta, która warto mieć, żeby wieczór uczynić udanym. Najnowszy trzeci album Smolika, który na sklepowych półkach pojawi się w 13 listopada to połączenie subtelnej elektroniki z bardzo przestrzennymi, akustycznymi brzmieniami, żywą orkiestrą smyczkową, sekcją dętą i niezwykle zaaranżowanymi melodiami. Wśród gości nadzieja angielskiego soulu Victor Davies, znani ze współpracy ze Stolikiem: Micka Urbaniak, Bogdan Kondracki, Novika oraz Artur Rojek /Myslovitz / oraz zespół Sofa.
Jak wszystkie nagrania Smolika doskonale wyprodukowana, niezwykła
brzmieniowo i wytyczająca drogę, którą podążać będą inni. Nazwisko Smolika jest niezmiennie od kilku lat marką nierozerwalnie wiążącą się nie tylko z muzyką, ale również z dobrym gustem, najlepszymi i najświeższymi trendami i nowoczesną elegancją. Wielbiciele Smolika będą mogli usłyszeć go w listopadzie na pięciu
promujących album koncertach w wybranych miastach Polski: Warszawie,
Krakowie, Sopocie, Katowicach i Poznaniu.

Szczegóły na www.newmusicart.pl; www.smolik.com.pl; www.samsung-nv.plPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →