Nowa sekretna miejscówka w Poznaniu – ZOBACZ NIEOFICJALNE ZDJĘCIA

News

Czy uda Ci się dostać na poznańskie Salony? Już wkrótce otworzy się nowe,  tajemnicze miejsce, gdzieś w zabytkowej kamienicy przy ul. Święty Marcin.

Już 23 i 24 października w Poznaniu otworzy się nowy lokal – Salony. Miejsce inspirowane nielegalnymi barami z czasów prohibicji w Ameryce, które poukrywane były w piwnicach hoteli czy na zapleczach kawiarni. Aby się tam dostać, trzeba było znać hasło lub mieć zaproszenie – w Salonach będą panować podobne zasady.

Anonimowi włodarze miejsca rozesłali już specjalne zaproszenia na inauguracyjną imprezę. Tylko osoby z zaproszeniami będą mogły wprowadzić osobę z zewnątrz. W środku czekają na nas piękne meble, wysokie sufity, sztukaterie oraz… muzyka. Lokal to kilka pomieszczeń, w których znajdziemy bar, salon fortepianowy oraz salon taneczny, w którym będzie królować house. Salony nie zdradzają line-upu otwarcia, ale wiadomo, ze wystąpią tam artyści związani z U Know Me Records.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobaczcie kilka nieoficjalnych zdjęć z klubu Salony, który zapowiadaja się na interesującą opcję na before lub afterparty. Jak się tam dostać? Szukajcie, pytajcie na mieście 🙂

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →