„Ruskie Techno” hitem tych wakacji? Posłuchaj nowej EPki od Schacke

News

Trance, eurodance, techno i pop mieszają się na Клуб Навсегда EP. Długo wyczekiwane wydawnictwo od Schacke jest już dostępne.

Shacke – rezydent kultowego klubu Kisloty

W maju tego roku w St. Petersburgu zamknął się owiany legendą klub Клуб (Kisloty). „Najdzikszy klub Rosji” działał zaledwie od 2017 roku. Aby jego duch żył dalej zdecydowano się otworzyć label o tej samej nazwie. Za pierwsze wydawnictwo jest odpowiedzialny Schacke, rezydent klubu.

Duński producent na epce Kisloty Forever zdołał połączyć techno z trancem, eurodance czy nawet popem. Usłyszymy tu niezwykle euforyczny numer Kisloty People z wokalem po rosyjsku, który nie wyjdzie ci z głowy przez tydzień, a w innym numerze sample z t.A.T.u.. Wydawnictwo promuje teledysk zrealizowany w nieczynnym już klubie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Шакке (Schacke) – Клуб Навсегда EP

Data wydania: 15.07.2019

01. Ты меня не ищи (Don’t Look For Me)
02. Клубная тема (Klub Theme)
03. Кислотный пипл (Kisloty People)
04. Зацени (Check It)

Schacke na Interior Festival 2019

Autor tej niezwykle ciekawej EP jest jedną z gwiazd pierwszej edycji Interior Fetival w Klasztorze Cystersów w Lubiążu. Bilety na to wydarzenie są wciąż dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

INTERIOR 2019

Miejsce: Lubiąż

Data: 23-25.08.2019

Line-up: Avalon Emerson, Perc & Ansome hybrid live, Neon Chambers live, Inigo Kennedy b2b Stephanie Sykes (world premiere), Ulwhednar live: Anthony Linell & Varg, Sigha b2b Blazej Malinowski (world premiere), Marco Shuttle b2b Pessimist (world premiere), Zanias hybrid live, FLORA live: Varg & AnnaMelina, Korridor live, SSTROM live (1/2 SHXCXCHCXSH), Torn Relics live: ROMMEK & Aimee Mullen, Volruptus live, Schacke, Avtomat, luminarion, Maureen Raven, Northern Rituals, RTMTS, Sharon’s Fate, Spectribe, Subcode, Terstin, Yellen, Zariush, Axis operandi, Chinese Cookies, Decibel: Babinski & Lord, Eduardo Smetana, Glassz, Hatelove, Idwq, Mako, Marina Aleksandra b2b Veronique, Mravec, Nuenas, Persona, Piotr Ho b2b KUAK, Relith, SCLP live, Secret Foundation , Spajder Jeruzalem, Spete, Vile, vitcat

KUP BILETY na Interior 2019 na Biletomat.pl.

Biletomat.pl
189 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →