Listopad w Tamie. Poznański klub zachęca, aż miło

Fot. Artur Nowicki
News
Tama rozkład jazdy na listopad

Nie masz planów na listopadowy urlop? Twoje przepełnione monotonią weekendy ograniczają się do miejscowych klubów? Nie musi tak być! Poznańska Tama, podobnie jak w poprzednich miesiącach, gotowa jest przyjąć Ciebie i innych spragnionych imprez przez wielkie "I" imprezowiczów. Nie zwlekaj! Zmień swoje życie. Teraz!

Wybaczcie, ze ten telemarketowy wstęp, ale nie mogłem się powstrzymać. Chociaż, z drugiej strony, dokładnie tak wyobrażam sobie reklamy klubów w stylu Telezakupów Mango – „Jeśli zadzwonisz do nas w przeciągu 15 minut, otrzymasz bon na dwa piwa w cenie jednego. Nie zwlekaj!”. Brzmi zachęcająco, prawda? Co jednak począć w sytuacji marketingu pisanego? Jak przekonać do siebie ludzi? Jak sprawić, by to akurat Twój produkt wybrali? Odpowiedzi na te i inne pytania najlepiej zna poznańska Tama, która jak co miesiąc zresztą, samym tylko line-upem, nie pozostawia wątpliwości co do planów na najbliższe weekendy. Zwłaszcza w Poznaniu.

Awakenings ADE 2021 – KAS:ST

Tama. Listopadowy rozkład jazdy

Być w Poznaniu i nie odwiedzić Tamy, to jak pojechać do Neapolu i nie zjeść tamtejszej pizzy. Obejść się smakiem to jedno. Drugie, to wiedzieć, co się święci, gdzie w trawie piszczy. Aby przypominać o ważnych wydarzeniach, o tym, co warto odwiedzić, czego spróbować. Od tego jesteśmy – by informować. Tama od tego, by serwować. I tak oto zaserwowała – wszystkie wydarzenia na listopad, którymi dumnie może się pochwalić. Czego możemy się spodziewać po przedostatnim miesiącu roku najbardziej wyrafinowanej przestrzeni klubowo-koncertowej w Poznaniu?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

05.11 – Noc Rezydentów
06.11 – Politics Of Dancing
10.11 – Partiboi69
11.11 – DonGURALesko, Dwa Sławy i Paluch
12.11 – Oscar Mulero
13.11 – Paco Osuna
14.11 – Brodka
17.11 – Baasch
18.11 – Sorry Boys i Muchy + Goście
19.11 – Fisz Emade TworzywoKAS:ST
26.11 – MonolinkPossession
28.11 – Król

Bilety na wydarzenia w Tamie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Partiboi69 – Ketamine Dreams

Jak widać, listopadowy rozkład jazdy w Tamie wygląda nie tyle co okazale, co przede wszystkim zróżnicowanie. Dostrzegamy zauważalną różnorodność tematyczną, brak oklepanego schematu opierającego się tylko na jednym gatunku muzycznym. Każdy znajdzie coś dla siebie już od pierwszej techno imprezy z udziałem Toma Palasha, Thomasa Palca (tak, to dwie różne osoby) i SIM.ONa, skończywszy na alternatywnym KRÓLU. Bo jak listopad, to w Tamie.

Dołącz do społeczności Tamy w aplikacji Tango!

Jeśli nie chcesz przegapić żadnej imprezy w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →