Co za weekend w Tamie! Sprawdź rozkład jazdy

Fot. materiały prasowe
Eventpromo
James Zabiela

W poznańskiej Tamie sporo będzie się przez weekend działo. Sprawdź szczegóły i zaplanuj sobie czas, a następnie wybierz się na któryś z eventów.

29 października — Happysad w Tamie – koncert z okazji XX-lecia zespołu

Zespół happysad świętuje swoje 20-lecie. Po wydaniu jubileuszowego, dwupłytowego albumu „Odrzutowce i kowery” oraz premierze książki Żanety Gotowalskiej „Zanim pójdę. Długa droga zespołu Happysad”, przyszedł czas na trasę koncertową. Start o godzinie 19:00.

29 października — James Zabiela w Tamie

Jeden z najbardziej cenionych brytyjskich DJów ostatnich dwudziestu lat zawita do Poznania. James jest technicznym wirtuozem i za każdym razem, gdy gra, przesuwa granice DJ-ingu do absolutnego limitu. Szkolił się w tej sztuce od najmłodszych lat, dzięki czujnemu oku taty, który z kolei wyrósł ze środowiska Second Summer of Love. Zabiela to etatowy współpracownik Pioneera, testujący prototypowe rozwiązania japońskiego producenta. Tym samym Brytyjczyk ma wpływ na kierunek, w jakim zmierza sztuka DJ-ingu na całym świecie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jest aktywny od początku 2000 roku. Prowadzi również własną wytwórnię Born Electric, która w swoim katalogu ma wydawnictwa takich artystów Pedram, Pedestrian i Drew Hill.

halloween 2021

Myślę, że zwłaszcza w dzisiejszych czasach, w których można grać z laptopami zsynchronizowanymi ze sobą idealnie, mogę próbować zachować oryginalnego ducha grania na winylu i miksowania bez korzystania z synchronizacji. Kiedy siadasz do zrobienia czegoś takiego, trudno nie być perfekcjonistą. Właściwie jest to dość dziwne, ponieważ wiele albumów z miksami, których lubię słuchać, jest dość chwiejnych i szorstkich, a ja lubię rzeczy, w których są błędy. Kiedy zaś zaczynasz coś robić samemu, trudno jest wejść w taki stan umysłu

– powiedział artysta.

30 października — Tama Halloween: Antigone | Deas | MKO

Uwaga warto tu wspomnieć, że to impreza halloweenowa, dlatego też goście, którzy przyjdą przebrani płacą 10 złotych mniej. Klub kieruje się następującymi zasadami: Prosimy o przestrzeganie regulaminu, noszenie maseczek, korzystanie z punktów dezynfekcji rąk oraz zachowywanie dystansu.

Sprawdź także: Halloween 2021 – imprezowy rozkład jazdy

Koncert Bartka Królika — przeniesiony

TRASA „PAN OD MUZYKI” PRZENIESIONA NA WIOSNĘ 2022

 

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →