Robert Dietz zagra na urodzinach Muno.pl!

Wydarzenie

Rezerwujcie weekend 18/19 maja! Podczas urodzin Muno.pl, w dwóch polskich klubach - SQ i Soundbar zagra czołowy reprezentant kultowej wytwórni Cadenza, oraz jeden z jej najlepszych dj'ów - ROBERT DIETZ!

Jak co roku i tym razem urodziny Muno.pl zdominuja miesiąc maj! Zamierzamy odwiedzić 5 polskich miast: Poznań, Warszawę, Sopot, Lublin i Szczecin. Szczegóły pozostałych eventów będziemy zdradzać w najbliższym czasie. Kluby, w których się pojawimy poznacie już w przyszłym tygodniu!

Na początek informacja potwierdzona już w 100% – do Polski na wspólne zaproszenie Muno.pl i dwóch polskich klubów – SQ (nr 1 w rankingu MUNOLUDY 2011) oraz Soundbar (miejsce 3) przyjedzie Robert Dietz! Po ogromnej ilości wysłuchanych setów czołowego przedstawiciela wytwórni Cadenza, naszym wielkim marzeniem było by wreszcie pojawił się w Polsce. Perfekcyjna technika, nietuzinkowa umiejętność budowania nastroju oraz niebanalna selekcja to cechy charakterystyczne jego mixów. Z resztą, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście – posłuchajcie jego setów zamieszczonych na końcu newsa i przekonajcie się sami!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

18 maja Robert Dietz zagra w poznańskim SQ klub, 19 maja wspólnie ruszamy do Lublina, gdzie będziemy rozgrzewać do czerwoności w atmosferze urodzin Muno.pl, klub Soundbar. Polski support podamy już wkrótce!

Czego jeszcze możecie spodziewać się podczas urodzinowego tournee Muno.pl? Śledźcie uważnie nasz serwis oraz fanpage Muno.pl na facebooku!:)

POSŁUCHAJCIE ROBERTA DIETZA W AKCJI:

DanceTrippin 165: Robert Dietz @ Ushuaia Opening Ibiza from DanceTrippin.tv on Vimeo.


Robert Dietz live @ Love Family Park – Hanau 2011 by Robert Dietz


Robert Dietz @ YouFM Clubnight 25.02.2012 by Robert Dietz

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →