Retrospekcja oczami Reeko. 2002 rok uwieczniony w 21 utworach, 19 lat później

Fot. Circus Nation
News
Reeko

Wiele nieopublikowanych oraz tych wydanych nakładem nieistniejących już wytwórni. Łącznie - 21 utworów zamkniętych w wyjątkowym albumie autorstwa Reeko. Early Homeworks - 2002, czyli powrót do przeszłości na jaki nie zasługujemy.

Publikacje tego typu zawsze przyjmujemy w otwartymi rękoma, a zwłaszcza od artystów pokoju Reeko. Hiszpan jak mało który mistrz w swoich fachu, nie schodzi poniżej ustalonego już dawno, pewnego poziomu. Asturyjski DJ i producent, który w tym roku skończył 40 lat, postanowił wydać album złożony z utworów wyprodukowanych latem 2002 roku, czyli 19 lat temu.

Reeko – Early Homeworks – 2002

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Reeko i jego powrót do przeszłości

W oczekiwaniu na kolejną epkę wytwórni Mental Disorder (MD25), która ukaże się w wydaniu winylowym, dostępna jest już nowa, cyfrowy wersja albumu, składająca się z 21 utworów powstałych latem 2002 roku. Longplay zatytułowany Early Homeworks – 2002 zawiera kilka niepublikowanych utworów, a także te, które ukazały się nakładem nieistniejących już wytwórni.

To między innymi całe EP-ki, Handled By Your Mind (Trece Records, 2003 r.) z utworami Distress, Hagridden i Through The Fog oraz Macabre Character (Rxxistance, 2003) z Concience, Disciplina Inglesa i Diagnose za sprawą nowego albumu, zyskały drugie życie.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również